Wpis z mikrobloga

ale jeśli dowalasz się do facetów, to zalecam zmianę środowiska.


@Tremade: no właśnie, patrzę na laski - no trochę racja. patrzę na facetów - o co on się dowala?
zwykła koszula zamiast spranej koszulki Iron Maiden, normalne spodnie zamiast bojówek moro i normalne buty a nie przedarte glany, co w tym złego?
  • Odpowiedz
Nie lapie w czym problem. Jak dla mnie wygladaja na wygrywow. Dobrze ubrani, przystojni, przy kasie. Nie wygladaja na takich, co by nie wiedzieli co robia. Wy biedeczki nie mielobyscie komu ani za co nosic zakupow, chyba ze za rente rodzicow.
  • Odpowiedz
@katinka: łojezu, ile bzdurnych postów można natłuc, żeby usprawiedliwić swoje lenistwo, wygodnictwo i niekobiecy strój?
PS: przez 90% czasu łażę pod krawatem, bo lubię, zapodaj jakąś psychoanalizę pls ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Charles_Bukowski: Tak z ciekawości tylko chciałem zapytać, dlaczego tak jej odpowiadasz? Ja czasem też wybiorę się z moja na zakupy, i skoro pyta sie mnie czy się mi cos podoba to mówię tak/nie. Nie czuję różnicy między perfumami? Odpowiadam "te lepsze" i jest zadowolona i wdzięczna, że jej pomogłem. Nie widzisz róznicy między kolorami? Pytasz - "a tobie który się bardziej podoba? -no ten. - no racja też tak myślę, będzie
  • Odpowiedz
jak zwykle wielcy psychoanalitycy wydali wyrok, jestem pustą laską ze wsi bo noszę na co dzień czarne obcisłe sukienki, a do tego jestem suką bo trzymam torebkę w zgięciu łokcia, nie żeby to był najwygodniejszy chwyt a wygoda to takie ulubione słowo wykopowych kobiet podczas dyskusji o ubiorze, lol
  • Odpowiedz
jestem pustą laską ze wsi bo noszę na co dzień czarne obcisłe sukienki, a do tego jestem suką bo trzymam torebkę w zgięciu łokcia


@rozowypasek: O jaka ja jestem wielce hardkorowa kobieta, podkreślam, kobieta, oprócz tego że mam różowy pasek mam też różowy awatar i nicka rozowypasek i nawet do warzywniaka chodzę w obcisłych sukienkach z wielkim dekoltem i szpilkach, jestem lepsza a wy co? nadal dżinsy i trampki? ( ͡
  • Odpowiedz