Wpis z mikrobloga

#typowywykopek

HURR DURR ALE JA JESTEM #!$%@? SAMIEC ALFA - POWTARZAM - SAMIEC ALFA. MOJA KOBIETA ZAWSZE SAMA NOSI SWOJE 6 TOREB ZAKUPÓW, A JA W TYM CZASIE KLEPIE PO DUPACH EKSPEDIENTKI, ALBO WYRYWAM LACHONY SWOIM SAMCZYM WZROKIEM!

Jesteście bez kitu bezbłędni. Fotka faktycznie wyszła śmiesznie, ale podpowiem, że niektórzy chodzą tak na co dzień bo lubią. Wiadomo, zakupy, to laski powinny pójść w dresach i adidasach.

Ja tam lubię ze swoim
  • Odpowiedz
Fotka faktycznie wyszła śmiesznie, ale podpowiem, że niektórzy chodzą tak na co dzień bo lubią.


@LooZ: I jak wchodzili by w garniturze i szpilkach na Giewont albo do lasu na grzyby, to też byś się nie śmiał? Albo jakby włożyły suknie balowe, a panowie smokingi?

Elegancja to nie jest prezentowanie się w każdej sytuacji wystrojony jak na wesele, elegancja to umiejętność ubrania się stosownie do sytuacji.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Serio, sukienki (przynajmniej tej pierwszej) są ewidentnie wieczorowe.
Jak sama nazwa wskazuje, nosi się je wieczorem.
Tak samo jak nietaktem jest założenie dżinsów na wesele, tam samo nietaktem jest założenie takiej sukienki na zwykłe zakupy. Pomiędzy sukienką wieczorową a dresem jest jeszcze wiele stylów ubioru. Najbardziej odpowiedni byłby tutaj styl "casual". Wkleiłam gdzieś powyżej zdjęcie.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Chodzenie na wszystkie okazje w jednym stylu (czy będą to garnitury, suknie balowe czy dresy i bluzy z kapturem) niezależnie od okoliczności świadczy o braku klasy, gustu, a często jest po prostu śmieszne.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Jak dla mnie mogą i w stroju kąpielowym albo cała na różowo w białych kozaczkach chodzić. Ale rozumiem, że panna stroi się tak, bo obchodzi ją to, że widzą ją i oceniają inni ludzie. A ocena jest taka, że chciała wyglądać jak gwiazda, a wygląda jak Karyna spod Lublina ;-)
  • Odpowiedz
@xkorzen:
Jak idziesz metr za partnterką i jestes obładowany jak indyjski tragarz to troche tak :P nie mam nic przeciwko zeby pomóc dziewczynie nosic torby, ale zeby to wyglądało normalnie tzn idziesz obok niej a nie kilka metrów za nią :P
  • Odpowiedz