Wpis z mikrobloga

68 dzień bez pszenicy i cukru, od 21 dni jem mięso w niewielkich ilościach. Od tygodnia włączyłem do diety ryż brązowy co drugi dzień do obiadu. Waga -17 kg. Jem warzywa,niektóre owoce, ryby, niesłodzony nabiał, dwa razy w tygodniu chudą wołowiną albo kurczaka. Jem chrom i piję dużo wody. Czuję się zajebiście. Pozostało do zgubienia 3 kg.

#dieta #postanowienianoworoczne #chwalesie
  • 23
@sidius: no nie do monca ;P chociaz pszenica moze byc chyba co ? a napoi gazowanych nie pije. jedyne co kupuje w sklepie w butelce to woda,wóda,piwo (te dwa ostatnie okazyjnie). #!$%@? w kazdym posilku mieso. #!$%@? ide na.silownie
@guitarrox: 31 grudnia ważyłem rano równo 100 kg. Wyłączyłem z diety mięso - zalecenie lekarza, problem z nerkami. Nie mam specjalnej diety, po prostu niektórych rzeczy nie jem, jem mniej i nie jem wieczorem po 17-18.
@adam-kaszeba: ogólnie jak wyłączyłeś z diety cukier i pszenice to nie powinien skakać cukier.
To są najbardziej wpływające na poziom cukru we krwi produkty.
P.S
Jedzenie po 18 nie tuczy, chyba że chodzisz spać o 19. :P Nie powinno się jeść 1,5-2h przed snem :P
@sidius: To może jestem jakiś inny, u mnie spadek poziomu cukru wywołuje napad głodu. Założyłem sobie żebym w momencie kiedy kładę się spać miał w przewodzie pokarmowym jak najmniej produktów ubocznych przemiany materii. Dwie godziny to za mało żeby strawić i mówiąc kolokwialnie wydalić to z siebie.
@Sarpens: Szybkosc chudniecia nie ma zadnego zwiazku z nadmiarem skory. Jezeli ktos utyl tak, ze skora rozciagnela sie poza progi swojej elastycznosci, to jedynym sposobem na jej usuniecie jest operacja.
Dlatego zanim sie zacznie zrec ile wlezie, to warto sie zastanowic, bo jak przytyje sie 30 kilo i pozostanie w takim stanie pare miesiecy, to ta skora nie zniknie, chocby sie chudlo 100 gramow na miesiac.