Wpis z mikrobloga

Popełnianie błędów ortograficznych nie jest fajne. Pisanie "krul" świadczy o niskim poziomie i niedojrzałości. Wykop kiedyś był odwiedzany przez inteligentnych ludzi, dziś większość dzieci udzielających się tu, nie zauważy ironii, nawet gdyby ona dała im w mordę. Szkoda, ze taki ciekawy serwis się tak sprymitywizował. #hejt
  • 23
  • Odpowiedz
@kunajk: Masz racje krulu.

A tak na serio to pamiętam czasy jak jeszcze nie miałem tu konta a aktywny był jeszcze @kubatre1. Wtedy poziom komentarzy był na prawdę na poziomie i wywiązywały się ciekawe dyskusje, teraz to już rzadkość.
  • Odpowiedz
@Xenesthis: gdzie ty widzisz sztuczną powagę? Cała gówniarzeria się cieszy, że w końcu jest ironia, którą na pierwszy rzut oka zrozumie, bo jest błąd ortograficzny. Jak krytykuje to, to praktycznie zawsze, wszyscy są podekscytowani, że nie złapałem ich subtelnej ironii i ich inteligencja od razu jest podbudowana. Nikt nie może zrozumiec, że jest to bezpośrednie, jak tekst piosenki discopolo i naprawdę wiem, że to ni jest byk popełniony przez przypadek.
  • Odpowiedz
@Xenesthis: Zrozum, że jestem na wykopie od ponad 5 lat i zauważyłem to. Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, może za drugim razem go zrozumiesz :) Właśnie na to narzekałem, na niziny intelektualne panujące teraz na wykopie.
  • Odpowiedz