Wpis z mikrobloga

Popełnianie błędów ortograficznych nie jest fajne. Pisanie "krul" świadczy o niskim poziomie i niedojrzałości. Wykop kiedyś był odwiedzany przez inteligentnych ludzi, dziś większość dzieci udzielających się tu, nie zauważy ironii, nawet gdyby ona dała im w mordę. Szkoda, ze taki ciekawy serwis się tak sprymitywizował. #hejt
  • 23
  • Odpowiedz
@bartekgej: Bartek, przepraszam Cię. Jakiś wkurzony dzisiaj jestem jak pomyśle, że dzieci, które opanowały wykop, za 2-3 lata nabędą prawa wyborcze. Nie chciałem by to była wycieczka osobista, ale powinienem pomyśleć zanim coś napiszę i naprawdę prymitywnie to wyszło. mam nadzieję, że nie będziesz trzymał urazy do mnie.
  • Odpowiedz
@kunajk: spoksik . a co do ó ja twierdze że problem sprowadza się co najwyżej do estetyki bo się zgodzisz że w dzisiejszych czasach już żadnego innego znaczenia nie ma wiec moim zdaniem nie ma co sobie życia komplikować , ale jak to mówią są gusta i gusciki . a co do dzieci które opanowały wykop , to po części tak że człowiekowi chyba zawsze sie wydaje że te młodsze
  • Odpowiedz