Wpis z mikrobloga

No elo ludki. #turniejachtung wciąż trwa, choć tego nie widać. Wypadałoby trochę się ogarnąć i chociaż do końca roku spróbować go dograć. Miesiąc mi jakoś wypadł z życia, ale mimo wszystko dobrze się poumawiać na te niedobitki meczów. Dobra, konkrety.

Ostateczne terminy
Maksymalnie do piątku (13 marca) umawiamy się na wszystkie mecze, mają one zostać rozegrane do końca tygodnia (15 marca).


W razie niewywiązania z terminów będę rozdawał walkowery jednostronne bądź obustronne, takie życie.

Co zostało do rozegrania?
Wbrew pozorom nie tak dużo, bo 5 spotkań
Drużyna 6 v The Avengers
Drużyna 6 v Finezyjna konstrukcja
Drużyna 6 v Salami dla Jezuza
Finezyjna konstrukcja v GEJ
Finezyjna konstrukcja v The Avengers

Jeśli jakiś z tych meczów został rozegrany, to dajcie znać.
Żeby wszystko sobie móc podejrzeć zajrzyjcie tutaj: http://skroc.pl/druzynowy

Wołam drużyny.
@Supercoolljuk2 @zurawinowa @imyodda @vifon_pikantny
@kontra @Perlo @Kozzi @Musiek_
@WhiteRaven12 @ajcomorpdezrporuewneclawonliptneilk @Kolorowy_jelonek @antros @dzikiwonsz
damiinho - No elo ludki. #turniejachtung wciąż trwa, choć tego nie widać. Wypadałoby ...

źródło: comment_oLZsT3F14qESVOXI4F0gdyg03eKSHjP6.jpg

Pobierz
  • 46
@ajcomorpdezrporuewneclawonliptneilk @Kolorowy_jelonek @antros Akurat do niedzieli mam jeszcze luz, potem może być o wiele gorzej z umówieniem się, ale to potem się zobaczy. Aktualnie standardowo jestem godziny wieczorne, z tym, że nie od 22, powiedzmy, że gdzieś od 19-20 każdego dnia do niedzieli. Standardowo rzućcie terminy swoje.


@Supercoolljuk2 @zurawinowa @imyodda @vifon_pikantny Wy też jak możecie podajcie w jakich godzinach jesteście dostępni, najlepiej format: dzień/dni - widełki godzin