Wpis z mikrobloga

Na czym polega s----------e firmy i produktów apple czyli również ich użytkowników:
-s----------e standardów: apple wprowadza jakieś nowe rozwiązania, które zwykle nie oferują niczego nowego, oprócz tego, że są applowskie: to takie jebnięte zagrania podobne do tego sytuacji w której wziąłbym 10ciu kolegów i zaczelibyśmy jeździć po lewej stronie ulicy, mówiąc że to rewolucja i że tak lepiej.
-chore ceny - nie trzeba tłumaczyć
-użyteczność - kojarzy mi się z tymi starymi grami, np rajdówkami gdzie jechać można tylko tą wąską ścieżką, żadnego zbaczania z trasy, żadnej własnej inwencji - open world - nigdy w życiu, możesz zrobić coś (np nagrać sobie kawałek na tel) tylko w ten sposób na jaki my CI pozwolimy, ofc musisz mieć nasz program, nasz kabel i nasz dziwny sposób myślenia. Nie każdy jest jakimś gościem z IT, dla kopromodelek iphone w zupełności wystarczy bo one potrzebują tylko zrobić zdjęcie mordy i wrzucić na neta - tego nie krytykuje. Ja osobiście potrzebuje mieć w kieszeni komputer - czyli urządzenie na którym zrobie niemal wszystko i niemal wszędzie - na iphone zrobię niemal nic.
-no i lans userów którzy płacą 3x za dużo za jakieś g---o i mają z tego radość - żenujące, ale to nie moje pieniądze, tylko niech mnie nie w-------ą zapytaniami czy mam kabel do iphona bo chcieliby sobie zgrać piosenkę. .a! i czy mam jeszcze program itd itp.

Ktoś na pewno chciałby powiedzieć: ale iOS - jak to chodzi! inne systemy nigdy takie nie będą! Już słyszałem od znajomych ze czasem iphone nie wyrabia. System na 1,2 czy trzy konfigruacje sprzętowe sam bym napisał z zamknietymi oczami.
Miłego dnia.
#apple #zenada #gorzkiezale #ios #standard #standaryzacja #pcmasterrace
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kubasruba: mam 3 systemy. Każdy ma wady i zalety. Problem nie tkwi w jabłku, a w jego fanach. Płynnością i stabilnością WP kilkukrotnie tańsze spokojnie remisuje z jabłkami. Moc apple tkwi gdzie indziej, ale większość użytkowników nie ma o tym pojęcia. Tak jak androidowcy w swoim "open world" z którego nie potrafią korzystać i WP ze swoimi luszczankami w telefonie na manualu.
  • Odpowiedz
@unclefucker: to zle ze przejsciowki?, do czego potzrebne Ci sa w laptopie mobilnym przejsciowki? w pociagu/samolocie/autokarze/ na lotnisku/na konferencji nosisz ze soba rozumiem 2 monitory 2 przenosne dyski i zestaw glosnikow 5.1? Air to jest urzadzenie MO-BIL-NE a nie do stawiania na biurku jak kolega napisal, do pracy na biurku jest iMac i przez iCloud wszytsko sie samo synchonizuje, jesli potzrebujes zprzenosnego urzadzenia do wymagajacych zadan bierzesz PRO ktory tez
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: nie super, wszystko powinno być na przejściówkach i to za 300 dolarów za sztukę. Ale co ja będę ci to tłumaczył, kochaj dalej i niech cie ruchaja. A i jeszcze jedno mobilność objawia się tym, że biorę laptopa pod pachę np. do pracy i nie muszę myśleć jaką przejściówkę zabrać.
  • Odpowiedz
@unclefucker: rownie dobrze jadac do klienta powinienes jechac monstertruckiem a nie sluzbowa kia bo nie wiesz czy nie mieszka w lesie albo w gorach. Kupujesz aira lub pro i masz 3 przejsciowki za ok 100zl co nie jest duzym kosztem jesli to praca. To po prostu inwestycja.
  • Odpowiedz