Wpis z mikrobloga

@thomasss: Ja sprzedałem całe NAVAJO dzisiaj rano i w nocy. Cóż przy mojej ich liczbie wyszedłem zaledwie 0,5 BTC na plus. Ale jednak wychodzę z tego tematu. Dev nawalił a więc nie wchodzę w to. Wolę jakiś czas trzymać wylącznie BTC.
@Pepeo: a powiesz mi w jaki sposób nawalił? Napisał, że anon wchodzi, potrzebują integracji z giełdami, co jest zrozumiałe przy takim systemie. Dosłownie 12h od ogłoszenia, wchodzi cała procedura release ze szczegółową odpowiedzią na każde pytanie. Pytam gdzie nawalił DEV?

Prawda jest taka że sprzedałeś newsa, co w tym wypadku nie miało najmniejszego sensu.
@Pepeo: lepiej wyjść z małym zyskiem niż stracić :) ja jednak lubię ryzyko i raz mi się to opłaciło, a wiadomo, że takie udane ryzyko uzależnia jak narkotyk :)
@Pepeo: w sumje wątpliwe, że BTC będzie tracić na wartości więc warto w nie inwestować ze względu na jej stabilność. Jednak przy BTC, żeby mieć dobry zysk trzeba niestety dużo kasy wpakować :(
@Pepeo: W to że dev wywiąże się z anonu nie wątpiłem nawet przez chwilę :) Myślałem że dump będzie większy i chciałem dokupić przy 1.5k, niestety nie udało się :P
@thomasss: @ermak: myślę, że jeszcze może nas czekać jakiś dump, kiedy kurs będzie niebezpiecznie się zbliżał ATH z Bittrex (4600 sat) i dopiero za drugim razem pójdziemy w górę. Ale o ile staram się tego nie robić zwykle - to już jest czyste wróżenie i luźne przemyślenia. ()