Wpis z mikrobloga

Do popierających - rozumiem, że jak jadę autem i pieszy idzie po ulicy mając obok chodnik to trzeba krzyknąć "TU JEST ULICA LOL MIEJSCE DLA AUT ZIOMECZKU", dodać gazu i go potrącić? Przecież jadę po ulicy mam prawo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@void1984: polemizowałbym z tym czy się wózkiem nie da przejechać. ;) Ale no zaparkował w sposób nieprawidłowy - nie tłumaczę tego w żaden sposób, nie znam sytuacji. Uderzam raczej do takich samosądów, wymierzanych przez, jak widać, ćwierćinteligenta.
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: Nie da się po chodniku. czyszczenie kółek z błota to żadna atrakcja.
Przy czym akurat te parkowanie ze zdjęcia mnie nie rusza - na co dzień bardziej wkurzają mnie parkujący tak przy murze, gdzie trzeba wózek przepychać górą. Nawet pojedynczy, bez bliźniaków.
  • Odpowiedz
woow, patrze na komentarze i musze napisac, ze ludzie to niezle smiecie. Nic dziwnego, ze swiat wyglada jak wyglada, skoro tak sie prezentuje mentalnosc przecietnego czlowieka, ze popiera sie takie s-----------o. Moze to przyjdzie z czasem, chociaz szczerze watpie, ludzie nie mogli zostac stworzeni na podobienstwo Boga, chyba ze Bog tez bywa takim gnojkiem
  • Odpowiedz
@normanos: od karania za zle parkowanie odpowiedzialne są sluzby a nie jakies wandale. Bedziesz chcial po fajki do kiosku skoczyc na chwile i tak staniesz to moze ci ktos auto porysowac. Jakbys sie czuł wtedy?

  • Odpowiedz