Wpis z mikrobloga

@stekelenburg2: Innymi słowy JKM tym tekstem nie neguje tego że szczepienia obniżyły śmiertelność, tylko stwierdza że mimo szczepień przyrost mamy obecnie niski.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Boże jak z tobą gadam, to czuje się jakbym tłumaczył coś niepełnosprawnemu umysłowo..
Na niektórych obszarach jest ujemny, na niektórych dodatni.
Ale chyba logiczne że JKM pisze o EU a nie o Afryce.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: @Farrahan:

A liczba ludności zaczęła wzrastać w takim tempie bo..

bo szczepionki( ͡° ͜ʖ ͡°)? bez przesady, nie uproszczajmy tak sprawy.
Tak jak napisal Erbo procentowo to wzrost móglby być wyższy w innym okresie
A to czy krulowi chodziło o cały świat czy o Europę, no błagam korwina rozumieją tylko najbardziej wtajemniczeni adepci
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw:
Przecież nie trzeba być wcale wtajemniczonym...
Wystarczy nie być gimbusem.
Obecnie mamy chyba 15? obowiązkowych szczepionek i przyrost w Polszy około 1.3 ?
A 30 lat temu szczepionek było dużo mniej i przyrost był znacznie większy.
Wcześniej jeszcze mniej szczepionek i przyrost też bardzo często większy od 1.3
  • Odpowiedz
Dobrze, że zmieniłem hobby i nie muszę tego bronić, bo 2 dni wyjęte z życia na przemyślenie linii obrony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vealheim: K---a. Zawsze jak czytałem Twoje stare wpisy to zachodziłem w głowę czy trochę nie kumasz jednak, że to często pic na wodę i można zostać przy swoim będąc jednocześnie krytycznym. Ja osobiście szczerze wierzę, że taka cząstka jest w @Aleksander_Newski i
  • Odpowiedz
@erbo: @JaroslaPolskeZbaw: ps dlaczego ludzie ktorzy nie mają pojecia o medycynie sie wgl na jej temat wypowiadają? k---a mac to nie jest informatyka ze wystarczy przeczytac pol ksiazki i juz ma sie jakas wiedze ktora sie nie skompromitujesz i przy okazji to jest temat w ktorym glupie p---------e jest nie tylko smeiszne ale tez faktycznie szkodliwe
  • Odpowiedz