Wpis z mikrobloga

@StyropianowyJuzef: wcale nie trzeba duzych wkładów finansowych. analizowałeś ile to by Cie kosztowało? zmiana fryzu raz na kilka miechów, wiec tanio, ubran tez nie kupuje sie codziennie (jakas atrakcyjna kobieta przyjaciolka czesto dobrze doradzi, jesli sam nie wiesz co sie podoba - w sumie moze wyprobuje ten patent na zagadanie na badoo:D), karnet na siłkę jest tani. to takie podstawy. mysle, ze szukasz wymówek i o to chodzi.
@StyropianowyJuzef: Odpuść sobie internet bo do tego trzeba być 10/10 i jeszcze Cie w #!$%@? zrobi. Posłuchaj @nowywinternetach ma chłop racje. Jeżeli będziesz cały czas na NIE tak jak teraz, to wykończysz RENATE. Mi kobiety mówią że jestem przystojny ładny itp. ale nigdy przenigdy nie udało mi się wyrwać laski przez neta, takiej jaka mi się podoba. Pewnie kłamały :D
@StyropianowyJuzef: Może myślą że są 10/10 zapewne mają nasrane we łbie za przeproszeniem lecą na karki hajs i Twoje zdjęcie w BMW w stylowym dresie. Ciężko powiedzieć jak to mówią co kraj to obyczaj tak samo jest z facetami niektórym wystarczą wielkie cycki innym ładna buźka itd, pamiętaj ich jest na pęczki jeżeli z jedną nie wypali to spróbuj z drugą. Tak jak pisałem wcześniej lepiej to robić "realu".