Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnej części z Was sytuacja jest znana - wygląda na to, że zostałam bez banku ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale boję się trzymać cebuliony w skarpecie i lubię też, jak one mi kiełkują, mamy przecież wiosnę. Potrzebuję do tego banku, który:

- pozwoli ma załatwiać sprawy mailowo i osobiście. Warunek niby oczywisty, dla mnie konieczny.

- nigdy nie spławia mnie, bądź nie zostawia mnie z stwierdzeniem: "przykro nam, nie możemy Pani pomóc". @ZespolmBanku, kolejna darmowa rada :)

- ma korzystne stawki za wypłaty za granicą. Mi ostatnio pobierali ponad 10%, kiedyś @mBank był pod tym względem świetny.

- całkiem sporo bankomatów. Ponoć klienci Pekao zaraz nie będą mogli wypłacać z Euronetu.

- darmowe przelewy (fajnie byłoby też, jakby ekspresowe też, ponoć dawny AlliorBank coś takiego oferował) i też równie darmowe bądź względnie niskie opłaty (jeśli nie zapłacisz kartą ileś tam cebulionów) za kartę.

- nie dorzuca co chwilę nowych opłat.

Co polecilibyście mi?

#pytanie #pytaniedoeksperta #bank #mbank #finanse #cebuliony #pomocy #januszebiznesu #januszebankowosci
  • 3
Generalnie, TMobile Usługi Bankowe, dawniej AliorSync daje radę, tylko nie wiem jak kwestia oddziałów, nigdy nie testowałem. Mają niewiele pełnych oddziałów w dużych miastach, choć część spraw można załatwić w zwykłych sklepach TMobile.

Na stronie tak piszą:

https://www.t-mobilebankowe.pl/informacje-dla-klientow-alior-sync

Sklepy T-Mobile będą oferować wybrane produkty w tym m.in. konto czy limit odnawialny. Zrealizują też dyspozycje, takie jak zastrzeżenie lub zablokowanie karty. W tych sklepach nie jest prowadzona obsługa transakcyjna. Natomiast pełną obsługę bankową
@Maoryska: Mam konto w ING i nie płacę za nic, pewnie jest jakiś warunek co do wykręcenia obrotu kartą - ale jeśli normalnie zarabiasz i płacisz tą kartą to nie ma problemu. Da się załatwić sprawy osobiście, nie wiem jak z mailem - bo jak tu kogoś zweryfikować przez maila? Większość można zrobić przez stronę. Z bankomatami nie miałem nigdy problemu. Nie wiem tylko jak jest z wypłatami za granicą.