Wpis z mikrobloga

Znowu dostałem wezwanie do zapłaty z tego Lex Superior na kwotę 750 zł. Ktoś coś w tym temacie robił? Składał jakieś pismo, dzwonił do nich?

#pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielkistachu: Tak poleconym. Co robię? W sumie to nic, czekam na jakieś ruchy z ich strony. Gdzieś w necie napisane jest, że sprawa ich roszczeń została umorzona w grudniu 2014 roku. To może teraz jeszcze raz próbują podgryzać nogawkę i w akcie desperacji liczą, że niektórzy się złamią i zapłacą.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Niektórzy mówią że najlepiej się z nimi w ogóle nie kontaktować- czyli nawet nie składać wyjaśnień. Cóż chyba tak zrobię bo oni śmierdzą na kilometr, ale mimo wszystko takie wezwanie działa na podświadomość człowieka i nieświadomi ludzie mogą zapłacić...
  • Odpowiedz
@wielkistachu: U mnie dziewczyna noc prawie nie spała i się przejmuje strasznie. I sama przyznała mi rację, że jest tak jak mówię. Konkretnie, że gdyby tam zadzwoniła to pewnie by jej tak nagadali, że poleciałaby i zaraz zapłaciła. Dlatego zlewamy sprawę i czekamy na rozwój wydarzeń. A jak coś to będę żądał DOWODÓW. Takie pismo nie jest żadnym, bo ja sam w domu mógłbym zrobić podobne z ip sąsiada i
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Musiała się nieźle zdziwić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym nie radzę tam dzwonić, wyczytałem że za minutę połączenia mają kilka dobrych złotych, kilka osób próbowało już się z nimi tak skontaktować i jedyne co słyszeli przez kilka minut to denna muzyczka. Jeżeli chodzi o dowody, kurczę przecież policja musiałaby wbić do wszystkich osób które dostała te listy (a jest ich kilka tysięcy), zabrać kompy,
  • Odpowiedz