Wpis z mikrobloga

@Rohnin: Wykładanie towaru na magazynie to na początek przez około rok póki się nie zaaklimatyzuję a potem zobaczymy :)

@jordanos: Tak, tak wiem o niej bo znajomy się z nią zapoznał i z jej pomocy będę prawdopodobnie korzystać.

@unclefucker: Jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać, póki co dzisiaj się dowiedziałem od swojej kobiety, że jest za tym żeby lecieć. Z tego co się orientowałem można wyjechać na turystycznej
@mejsieq: Zrób sobie jakikolwiek kurs/naucz się czegoś dzięki czemu będziesz lepszy od tamtejszych "roboli" których pojawia się tam coraz więcej. Jakiś kurs + znajomość języka i dasz sobie rade.
@mejsieq: No to w takim wypadku podziwiam za odwagę i chęć realizacji marzeń. Osobiście też myślałem o wyjeździe do Kanady/Australii/Nowej Zelandii jednak stwierdziłem, że wole najpierw zrobić jakieś wykształcenie (nie ogarniam do końca jak jest w tych krajach ale na przykład we Francji papier jest potrzebny - pracuje tam "dorywczo").
@Rohnin: Z tego co mi opowiadał znajomy mieszkający w AU, mało kto patrzy na papiery zza granicy. Lepiej pojechać tam i tam zrobić. Wiadomo, że to #!$%@? drogie, ale w ciągu kilku lat jest się w stanie odłożyć kilkanaście tysięcy.