Wpis z mikrobloga

@chapeaunoir: nie wierzę Ci !! planowałeś to siedząc 3h w szafie ojca, żeby się ubrać do Ikei, i że niby przypadkiem lusterko, jebne fotkę pokażę mamełe. a Tylko zdjęcie zrobione szybko szybko wrzucam na Mirko jaką to ja mam stylówkę, będzie atencja, #rozowe będą plusować ....


@chapeaunoir: Co to za buty? Bo coś słabo wyglądają, ale to może przez te kafelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A fryzura to hitlerjugend z długą grzywką? Coś mi się kojarzy, że kiedyś robiłeś jakieś #pokazmorde z taką fryzurą właśnie, a ostatnio widziałem jakiegoś randomowego gościa, któremu taka fryzura bardzo fitowała #nohomo i się zastanawiam czy sobie nie zostawić dłuższej grzywki przy wizycie u fryzjera, chociaż coś mi
@sartek: buty to stare poczciwe zigny mające już dwa lata, nosze je ostatnio często bo nie szkoda mi ich ubrudzić w błocie. Ale pewnie to przez te kafelki, które załamały odbicie. Klasyczne trzewiki.

Tak, to Hitlerjugend z dłuższą grzywką. Jeśli masz dość pociągłą twarz to powinna ci pasować. Pamiętaj aby golić boki na 3/4, większość osób popełnia błąd i ścina całe.

chapeaunoir - @sartek: buty to stare poczciwe zigny mające już dwa lata, nosze je ost...

źródło: comment_WMCaAiSacjD0dcMc4HoLI6t2CaMYPV6J.jpg

Pobierz