Wpis z mikrobloga

Co z tym fantem zrobić?
Użytkownik CKsMiLeCK zadał nam publicznie kilka pytań, oto one:

--------
1. Admin, gdzie jest do cholery admin?
2. Czy opcja zakop na tym portalu w ogóle działa?
3. Ile znalezisko musi mieć zakopów, aby nie mogło się dostać na główną?
4. Niech ktoś w końcu zrobi z tym wykopem porządek, co to ma być: www.wykop.pl/link/105936/1-bialy-piksel , www.wykop.pl/link/106008/czarny-piksel-tez-wykopiecie . Wykopowicze dodający takie badziewia powinni zostać z miejsca zbanowani!!!

Ale oczywiście odpowiedzią adminów będzie: "Zajmiemy się tym" i słuch o nich zaginie. IMO jeszcze kilka tygodni i tu będzie gorszy bajzel niż kiedyś na stadionie w Warszawie.

Zgadzasz się - wykop.
Nie zgadzasz się - zakop.

Jeżeli nie my zaczniemy poprawiać wizerunku Wykopu, to kto?
--------

Jako dyżurny admin, wywołany do tablicy, odpowiadam:

1. Cały zespół adminów czuwa nad tym, żeby nikt nie łamał regulaminu. Wykop to nie jest jednak nasze prywatne forum, to duża społeczność, która sama decyduje o tym co ma wpaść na główną, a co nie. Nie możemy wprowadzić cenzury bazując na naszych subiektywnych ocenach. To społeczność jest tutaj głównym administratorem.

2. Działa, zwiększając próg wejścia na stronę główną. W przypadku treści zabronionych reagujemy najszybciej jak się da, dlatego te treści nie pojawiają się na głównej stronie.

<a href="http://www.wykop.pl/blog
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

+++ i kto ma najwiecej plusów hehe... a tak powaznie to nie dziwie sie fanzunonowi ze zrezygnowal z wykopu, sam jak widze wykopy o pikselach to mi sie siekiera w komorce z drewnem sama ostrzy :|
  • Odpowiedz
Czekamy z niecierpliowością, a jeszcze poproszę, że gdy wypuścicie te nowe propozycje, jakąś instrukcję podać. Mam nadzieję, że wiele mi pomogą te zmiany.
  • Odpowiedz
Niedługo trzeba będzie napisać bota, rozesłać na wszystkie serwery użytkowników którzy poprą akcję i zakopywać sztucznie wygenerowanymi kontami. W końcu my to rządzimy ;)
  • Odpowiedz