Wpis z mikrobloga

Co z tym fantem zrobić?
Użytkownik CKsMiLeCK zadał nam publicznie kilka pytań, oto one:

--------
1. Admin, gdzie jest do cholery admin?
2. Czy opcja zakop na tym portalu w ogóle działa?
3. Ile znalezisko musi mieć zakopów, aby nie mogło się dostać na główną?
4. Niech ktoś w końcu zrobi z tym wykopem porządek, co to ma być: www.wykop.pl/link/105936/1-bialy-piksel , www.wykop.pl/link/106008/czarny-piksel-tez-wykopiecie . Wykopowicze dodający takie badziewia powinni zostać z miejsca zbanowani!!!

Ale oczywiście odpowiedzią adminów będzie: "Zajmiemy się tym" i słuch o nich zaginie. IMO jeszcze kilka tygodni i tu będzie gorszy bajzel niż kiedyś na stadionie w Warszawie.

Zgadzasz się - wykop.
Nie zgadzasz się - zakop.

Jeżeli nie my zaczniemy poprawiać wizerunku Wykopu, to kto?
--------

Jako dyżurny admin, wywołany do tablicy, odpowiadam:

1. Cały zespół adminów czuwa nad tym, żeby nikt nie łamał regulaminu. Wykop to nie jest jednak nasze prywatne forum, to duża społeczność, która sama decyduje o tym co ma wpaść na główną, a co nie. Nie możemy wprowadzić cenzury bazując na naszych subiektywnych ocenach. To społeczność jest tutaj głównym administratorem.

2. Działa, zwiększając próg wejścia na stronę główną. W przypadku treści zabronionych reagujemy najszybciej jak się da, dlatego te treści nie pojawiają się na głównej stronie.

<a href="http://www.wykop.pl/blog
  • 47
Pierwszy!

Taki żarcik. Ogólnie pretensji do adminów nie mam, ale przydałby się jakiś filtr usuwający wykopy z wybranymi tagami lub z danej kategorii. Tak, żeby ułatwić szukanie interesujących nas rzeczy. Jak ktoś szuka niezłych dowcipów to sobie zablokuje naukę, i vice versa.
@Ches

Jest cholernie ważne, napisane przez kogoś cholernie ważnego, no to znalazło sie na cholernej stronie głównej. ma za zadanie udowodnienie cholernym użytkownikom, ze istnieje coś takiego jak cholerny admin, a nie same szkolone w edycji kodów małpy, które głęboko w zupie mają cholerne pytania cholernego użytkownika. Moim zdaniem cholernie im się to udało. Czego do cholery nie rozumiesz?

@Sondokan

funzun miał fajną wyszukiwarkę. :D Co do do pomysłu z "banowaniem" tagów
Ok Drogi Panie Adminie, tylko wyobraź sobie taką sytuację, że na Wykopie dziennie będzie się pojawiać kilkadziesiąt takich wykopów (piksele i te sprawy). Starsi użytkownicy odejdą bo nie będą mogli patrzeć co się dzieje z ich kochanym serwisem, który to oni tworzyli, a nowa hołota będzie zaśmiecać Wykop takim syfem. W konsekwencji Wykop straci na odwiedzających i nowo zarejestrowanych bo takie badziewie to ja se mogę wszędzie znaleźć. Cytat z Pomocy Wykopu,
@rog1201: właśnie dlatego wprowadzamy nowe funkcjonalności, o których wspomniałem. Choćby nie wiem co, nie mogę usunąć linka o 1 pikselu, przecież setki osób to wykopało. Nie będziemy cenzurować treści. Dajcie nam tydzień na zakończenie testów nowych funkcjonalności. Przygotowujemy je od wielu tygodni w pocie czoła.
proponuję 1 zakop= 5 wykopów. Przy czym przyczyna zakopu musi być adekwatna, inaczej po 3 bezzasadnych czasowy ban... Powinno trochę duplikatów, lichych treści odfiltrować...
t_d:Ale co mielibyśmy zrobić? Setki osób to wykopało, link nie łamie regulaminu._

na obecną chwile wykopało 465, zakopało 345

moja propozycja to zwiększyć moc zakopów jak i wykopów, w hierarchii nicków,

@opolanin masz coś na oku? bo w tym spędzie małolatów coraz częsciej chodzi o ilość kliknięć w reklamke niż ciekawą informacje..
To ja mam pomysł - wykopujcie ciekawe i niepopularne rzeczy.

A nie na zmianę englishrussia, JoeMonster, nasza-klasa, digg, jakiś fail/owned obrazek... Bo będzie jak z wyborami - każdy siądzie i nic nie zrobi bo "mój głos nic nie znaczy. Jam jeno mały, biedny żuczek, cóż ja mogę...?" No i macie pixele...
Proponuje aby materiały do czytania miały mniej wykopów wymaganych do trafienia na główną. Gówniarstwo wykopuje tylko filmy i obrazki bo do czytania czuje chyba jakieś obrzydzenie...

Zwiekszyć kilkakrotnie moc zakopów, jeśli ktoś sobie zadaje trud zakopania (gdzie trzeba trochę więcej razy kliknąć) to znaczy, że może coś rzeczywiście jest nie tak z materiałem.

Ograniczyć do 2,3 dziennie liczbe filmów na głównej. Jak ktoś ma czas oglądać głupoty to znajedzie sporo na YT.
@rzukow

Cholernie się zgadzam co do propozycji z materiałami do czytania.

Co do tej drugiej niekoniecznie - czasem ludzie zakopują jakąś informacje z zupełnie niewiadomego powodu , bo po prostu taki mają akurat kaprys... i nikt im nie może nic zrobić bo zaznaczyli "nie nadaje się"...
Nie ma minusów jazda !

Jestem katolikiem który zakopuje wykopy obrażające chrześcijaństwo. Czytam Gazetę Wyborczą oraz oglądam Fakty na TVN. Wierzę obu mediom w sprawach polityczno/społecznych , a jak coś Gazeta Wyborcza napisze traktuje to jako wytyczne. Jestem Euroentuzjastą. Twierdze że Unia to dobro dla Polski. Głosowałem na PO i jestem zadowolony z ich rządów. Mieszkam w Warszawie.

-Arbuz 4,5 kg

-Skomplikowany system luster

-J** UPR

-J
Rzeczypospolita

-J
Dziennik (Bardziej niż