Wpis z mikrobloga

Porcja nowości
Przez ostatnie tygodnie trochę grzebaliśmy w kodzie Wykopu, czego efekty chcielibyśmy Wam dziś zaprezentować. Oto lista nowości, które dla Was przygotowaliśmy.

- Pierwsza rzecz to odświeżona strona szczegółów linku. Podzieliliśmy ją na 4 części, aby nie wczytywać przy każdej odsłonie, pełnej listy osób, które wykopały dany link. To powinno poprawić szybkość działania strony oraz jej lekkość.

- Powiązane linki- obecnie jeszcze w fazie BETA :-). Teraz oprócz komentarzy, można dodawać linki rozwijające dany temat, np. wasze przemyślenia na blogu, dodatkowe materiały z innych źródeł itd. Pamiętajcie jednak, aby te linki były ściśle powiązane z tematem, do którego nawiązują.

- Aktywne sortowanie Wykopaliska. To odpowiedź na problemy z coraz większą liczbą linków dodawanych do serwisu. Aktywne sortowanie polega na obliczeniu stosunku między odwiedzinami, a oddanymi głosami (wykopami), w taki sposób, aby te lepsze linki dłużej były widoczne na pierwszej stronie Wykopaliska.

- Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam selekcję wartościowych linków, dodaliśmy wyświetlanie liczby zakopów bezpośrednio na liście w Wykopalisku. Na stronie głównej nie ma to sensu, jednak w tym miejscu bardzo się przyda.

- Dużo łatwiejsze jest teraz zarządzanie obserwowanymi oraz ulubionymi. Za pomocą ikonki oka oraz gwiazdki można bardzo łatwo i szybko dodać, bądź usunąć linki z obserwowanych/ulubionych. Dodatkowo, po prawej stronie znajduj
  • 45
  • Odpowiedz
Ja bym prosil o zwiekszenie liczby plusow/minusow, ktore mozna dodac w przeciagu 15 min, komentarze szybko sie czyta, a dyskusje sa czesto dlugie i w polowie konczy sie mozliwosc dodawania +/-
  • Odpowiedz
- Aktywne sortowanie Wykopaliska. To odpowiedź na problemy z coraz większą liczbą linków dodawanych do serwisu. Aktywne sortowanie polega na obliczeniu stosunku między odwiedzinami, a oddanymi głosami (wykopami), w taki sposób, aby te lepsze linki dłużej były widoczne na pierwszej stronie Wykopaliska.

Jest problem! Dzięki powyższemu po dodaniu czegoś do wykopu spada to od razu do połowy listy, gdzie zagląda już bardzo mało osób. Tak jak wcześniej wykopy były zazwyczaj komentowane albo
  • Odpowiedz
Zróbcie coś proszę z tymi wyskakującymi ikonkami pokazującymi się po najechaniu na któryś z wykopów. Nie powinny powodować zmian w zawijaniu tekstu i w niektórych przypadkach nawet zwiększać wysokości pola. Teraz jest to naprawdę rozpraszające, denerwujące i w ogóle do d.

Ja sobie naprawiłem przez usercss:

.wykop-item-obsfav { position: absolute; right: 0; background: #fff; }

ale nie zawsze otwiera się stronę w domu. W ogóle to powinienem zrobić display:
  • Odpowiedz
Witam.Miałam nadzieję,że będę mogła wyrazić moją opinię nt.mojego l;ekarza ale widzę,że Wasza strona "bazuje" na stronie:"znanylekarz".Wypissuje się jak na razie.Pozdr
  • Odpowiedz