Wpis z mikrobloga

Allegro na Wykopie
Podpisaliśmy długofalową umowę o współpracy z Allegro, czego efekty już pewnie zauważyliście. Pod niektórymi linkami pojawią się kontekstowo dobrane aukcje, będziemy również reklamować konkursy, spotkania i wydarzenia organizowane przez Allegro. Zamierzamy również organizować konkursy z nagrodami dla Was, które sponsorować będzie największy serwis aukcyjny w Polsce.

Mam nadzieję, że sposób prezentacji powiązanych z linkami aukcji Wam odpowiada, że być może znajdziecie coś dla siebie :-)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ry2n muszę wypróbować...

Poza tym od dawna reklamujemy Allegro. Co trzeci wykop jest o jakiejś debilnej aukcji...

"znajdziecie coś dla siebie"

Spruchniałą szczoteczkę do zwieraczy...
  • Odpowiedz
gdzie się daje sugestie? Można tu? Bo ja mam propozycję, żeby w ustawieniach dało się wyłączać zwijanie zaminusowanych komentarzy. I tak je zawsze rozwijam i czytam, więc taka opcja ułatwiłaby mi życie. A reklamy mi zwisają i powiewają, nie zwracam na nie uwagi.
  • Odpowiedz
A ja mam kolejną sugestię:

Zróbcie coś, aby siła zakopów była zdecydowanie większa, bo to co się teraz dzieje na to istna paranoja. Toż to Wykop zaczyna sięgać dna.

O ile po wprowadzeniu rankingu sytuacja się poprawiła, to teraz znów jest to samo - totalny b----l.

Wykopalisko
  • Odpowiedz
Mam jeszcze jedną propozycję, a mianowicie wprowadzenie rankingu wykopanej strony. Wyliczany byłby np. poprzez średnią wykop/zakop (plus jakieś modyfikatory), a następnie dodać jeszcze jakąś opcje, gdzie każdy użytkownik mógłby ustawić sobie średnią, poniżej której nie chciałby oglądać wykopów na głównej.

Dodatkowo można by na tej podstawie wprowadzić ranking użytkowników wg wartościowości wykopów, które dodali( wydaje mi się, że nie powinny być liczone wykopy dodane przed innowacją zakopów, bo wtedy było ich znacznie
  • Odpowiedz
Maly OT na temat funkcjonowania Wykopu.

Prosba do adminow o wprowadzenie opcji rozwijania i zwijania dzialu z komentarzami i domyslne jej ustawienie na nie wyswietlanie ich.

Otwieranie jednej strony z wykopem i kilkadziesiecioma komentarzami zamula na co najmniej kilkanascie sekund calego kompa. Zamula ich wyswietlenie przez przegladarke a najbardziej zwijanie wszystkich po kolei zaminusowanych komentarzy. Bardzo to utrudnia i spowalnia przegladanie stron.

Prosilbym o rozpatrzenie mojej prosby.
  • Odpowiedz
Nie ma jak entuzjastyczny wpis na blogu od administratorów sugerujący, ze wszyscy przyjmą z radością pojawianie się reklam z Allegro. W końcu to tak ułatwia życie, zamiast wchodzić na stronę Allegro i znaleźć to czego potrzebuje reklama zrobi to za mnie, czy to nie cudowne? :P

Komentarze od niezadowolonych użytkowników oraz z propozycjami drobnych zmian, administratorom zupełnie w niczym nie przeszkadzają . :P :D
  • Odpowiedz