Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś mirki studiujące #informatyka na OKNO #politechnikawarszawska (studia przez internet) albo ogarniający ten temat? Już pomijając fakt tego, czy te przedmioty są spoko, czy nie - uważacie, że papier z takich studiów w czymś pomoże, czy nie ma co się fatygować? Chodzi mi o sprawy czysto formalne przy rekrutacjach itp, gdzie wymagają magistra. Jak dałbym im dyplom ukończenia informatyki przez neta na politechnice, to by się uchachali i podziękowali, czy mieliby to w dupie?
Zakładając oczywiście, że mam skilla i doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie chciałem zaocznie (niekoniecznie przez internet) iść na coś choć trochę związanego z #mikrokontrolery i mam do wyboru albo powyższe (plan przedmiotów - Inżynieria Oprogramowania), albo elektrotechnikę na Wydziale Elektrycznym (plan przedmiotów DO POBRANIA - Automatyka i Inżynieria Komputerowa). Nikt nic innego nie uruchamia ciekawego :(
#studbaza #studia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@greebqmaster: Też chciałem na to iść. Rzecz wygląda konkretnie. Wydaje mi się ,że będziesz mieć dyplom magistra i to powinno starczyć. Lepsze takie studia niż jakieś nawet dzienne robione w Pcimiu Dolnym na szkole "zapłać i s--------j" w dodatku bez doświadczenia. (rozumiem ,że robiąc zaoczne raczej będziesz pracować ? )
  • Odpowiedz
rozumiem ,że robiąc zaoczne raczej będziesz pracować ?

@Ilythiiri: Jasne, w zawodzie. Też uważam, że co politechnika to politechnika, a i ceny identyczne, od niektórych uczelni prywatnych nawet mniejsze. Na stronie okna jest info, że egzamin dyplomowy zdajesz normalnie i normalny dyplom dostajesz, ale w suplemencie jednak będzie informacja o dokładnym przebiegu studiów (tego już nie ma na stronie, ale tak jest wszędzie) - może kogoś to zainteresuje i oferta
  • Odpowiedz