Wpis z mikrobloga

Beka z podludzi którzy unikają wchodzenia po jakichkolwiek schodach jak ognia.

Przykład 1:

U mnie w pracy (budynek 5-cio piętrowy) jest chyba najwolniejsza winda na świecie - dosłownie czekasz na nią #!$%@? 5 minut (przekonałem sie na rozmowie kwalifikacyjnej). 75% podludzi i tak czeka, i będą się cisnąć w tej śmierdzącej metalowej puszcze, która porusza sie z prędkościa 0.5km/h

Przykład 2:

Na niejednej dużej stacji metra, jest taki układ - ruchome schody góry, po środku normalne schody (jest ich może z 50-60) i ruchome schody w dół. Podludzie potrafią ustawiać się w kolejce aż pod pociąg żeby przypadkiem kroku nie zrobić po normalnych schodach. Co gorsze - 90% z tych leni stoi po stronie prawej - gdzie dosłownie się tylko stoi (prawa strona ruchomych jest do wchodzenia).

A póżniej ogólny płacz i zgrzytanie zębów, że problemy z krążeniem, że miażdżyca, że spać nie można, albo że anemia i brak energii i milion innych #!$%@? chorób. 60% (jak nie więcej) z opisanych przeze mnie podludzi siedzi na dupskach przez caly dzien pracując w biurach, a pozniej usadza te dupska na kanapie przed TV.

A kto później płaci za leczenie Waszego dupska? Pan płaci, Pani płaci...

Schody to zajebiste ćwiczenie na łydki, których zadaniem jest 'pompowanie' krwi do ciała z dołu do góry, ich ukrwienie i ćwiczenia są bardzo ważne - każdy fizjoterapeuta to powie. Schodzenie po schodach to bardzo dobre ćwiczenie na nogi - niezastąpione praktycznie, i ciężkie do odwzorowania na przykład na siłowni.

Ale przeciez lepiej #!$%@?ć fortune na karnet do siłowni, personalnych trenerów, suplementy a póżniej jeszcze na fizjoterapeute. A kiedy codzienne życie podkłada pod ryj darmową siłownie to po co z niej skorzystać?

Gardze Wami leniwe #!$%@?.

#tylkoschody #pdk #gorziezale #niepopularnaopinia #opinia #unaswuk #londyn #bekazpodludzi
  • 12
@prosiek: Zawsze byłem przekonany, że to lewa strona jest do wchodzenia a prawa do stania. Masz jakieś źródło? Bo nawet za granicą przyuważyłem, że tak jest (chociaż nie byłem w UK). Co do płacenia to płacą za siebie i tyle a sobie mogą robić co chcą. Mnie akurat bardziej śmieszy jak ktoś #!$%@? autem przez pół miasta #!$%@? ileś stów na karnet żeby sobie pochodzić lub pobiegać na siłowni - głównie