Wpis z mikrobloga

Mirki, ile może zarabiać inżynier budowy na kontrakcie zagranicznym (ciągle bez uprawnień)?
Jadę rozmawiać o pracy w delegacji, ale nie wiem ile mogę krzyknąć.
#pracazagranico
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Praca w delegacji oznacz umowę o pracę w PL plus diety (za oddelegowanie). Zależy jeszcze do jakiego państwa bo firmy różnie sobie liczą diety w zależności od kosztów życia. 15k to dobra kwota.
  • Odpowiedz
  • 2
@CichyBob: @Kirkain: 5-6 to może brutto i jak już się ma uprawnienia. Na rękę realnie z tego co się zorientowałem to w Polsce ok. 3 tys bez uprawnień max. Z uprawnieniami 3-4 - dla zwykłego inżyniera budowy. Wiadomo, że kierownik zarobi trochę lepiej.
@tegid: licząc po diecie to wychodzi ok. 4 podstawa + 4 dieta. 8 tys PLN brutto za granica to nie są kokosy.
Myślałem,
  • Odpowiedz
@klata89: o właśnie, to ja takie same kwoty słyszałem od wielu ludzi z branży no i teraz nie chciało mi się wierzyć ;) a jak się rozmawia o pensji to dla mnie baturalne jest mowienie tylko o kwocie netto. podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka razem z kręgosłupem ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@klata89 to co mówię to moje doświadczenie. nie pracuje jako inżynier budowy, Ale jestem inż budownictwa. Podstawę mam większą, a dieta... To czesto zalezy od kraju oddelegowania. W moim przypadku NO - jest drogo, więc dieta wysoka. Stąd moje wyliczenia. Mieszkanie też zapewnione i powroty do domu na koszt firmy raz na 6 tyg.
  • Odpowiedz