Wpis z mikrobloga

W ciągu 4 dni obejrzałem następujące filmy :
-Świt Żywych Trupów - Dawn Of The Dead
- Noc Żywych Trupów 1990
- Ziemia żywych Trupów
- Dzień żywych trupów 2
-Incepcja
-Lśnienie
- Dom szaleńców

I oprócz Incepcji reszta to chała.
Te żywe trupy to jakiś przereklamowany film.
Chciałem obejrzeć cos ciekawego z zombie ale widać nie ma nic takiego.
Obejrzę jeszcze Martwica Mózgu i to będzie wszystko co mam z filmów.
Eh żebym wiedział wcześniej to bym zaoszczędził czas na oglądaniu tych słabych filmów.
#film #gorzkiezale #horror
  • 11
@paziu:
@Yossarian82:

Nie podoba mi się ten pseudo horror i to moja opinia.
Był nudny jak flaki z olejem.
Jedyne co ratowało ten film to muzyka bardzo klimatyczna w stylu Silent Hill (widać na kim Akira Yamaoka się wzorował).
I aktorstwo głównego psychopaty było też bardzo dobrze zagrane.
Ale po roli tego pana w Hannibalu, nie znając jego twórczości wcześniej można było się spodziewać wysokiego poziomu.
Powiem więcej. Jak to
@Kurajmo: Ojej przepraszam za naruszenie godności osobistej, nie wiedziałem, że pan posiada znikomy dystans do otaczającej rzeczywistości i wszystko bierze od razu do siebie. Zapamiętam, żeby się tu zbytnio z ludźmi nie spoufalać. Nie wiem czy Lśnienie jest dobrym horrorem, napewno jest dobrym filmem. Natomiast nie wiem co takiego super jest w Incepcji, pewnie sceny akcji, które są raczej żenujące.
@Kurajmo: No proszę Cię, jedno nazwisko - Kubrick. Jeśli nie znasz tego pana, to i tak nie ma co ciągnąć tej jałowej dyskusji kontynuować, bo jak na jeden z jego filmów mówisz chała, to pewnie nie znasz żadnych dobrych filmów w ogóle. A w ogóle kto grał w Hannibalu? Anthony Hopkins, a w Lśnieniu grał Jack Nicholson. W ogóle aktorów nie kojarzysz. Więc sam widzisz jaka niekompetencja i brak jakiekolwiek elementarnej