Wpis z mikrobloga

Teraz w goroncych kwintesencja wykop peel elity internetu. Afera z dupy bo gimboprawica(hehe jakby byla jakas inna xd) dostala #!$%@? bo Kuźniar xd a jak wiadomo to przez niego ludzie nie glosujo na Korwina bo przeciez polski narod nie jest taki durny, to musi byc winna TVN, ktory nie chce ludziom tlumaczyc wypowiedzi janusza xd polityka, ktory od 20 lat nie potrafi wejsc do sejmu mimo ze glosi uber populistyczne hasło obnizenia podatków, super lider bulwo. xd
No i druga czesc goracych czyli rozdajo, no tego #!$%@? nie moglo zabraknac co by to nie bylo nawet gdyby OP oferowal gowno i tak by dostal pierdyliard plusow bo za darmo.
Ilekroc mysle, ze widzialem kres #!$%@? umyslowego to przychodzi dzien w ktorym wykopki pokazuja, ze mozna. Ludzie na prawde jestescie #!$%@?, po ponad dwoch latach spędzonych tutaj widze to wyraznie, i wiecie co jest najgorsze? ze nie jest problem wykopu, tylko calego narodu(teraz sie zesracie)obserwuje to kazdego dnia, tygodnia, miesiaca, roku. Zaczynam miec dosc, #!$%@? mnie, ze idioci zagarneli 90% przestrzeni, to ze wychwalani i traktowani z uwaga i stawiani za wzor. #!$%@? mnie, ze jakakolwiek dyskusja opiera sie na "oraniu" i "masakrowaniu" oponenta bo jest z tej "drugiej strony" czyli" zdrajcom, lewakiem, faszystom, pedalem, zydem, i ubekiem. bo tylko MY jestesmy prawilni i i nieomylni, a co z faktami? Fakty sa #!$%@? bo nie zawsze pasuja do ideologi, teraz na glownej afera z Komorowskim, #!$%@? ze nieprawdziwa. Wazne, ze pasuje do ideologi a tylko ja mamy i bez niej jestesmy NIKIM, gdy przestaniemy byc jej slepo posluszni to TAMCI wygraja. #!$%@? grupki fanatykow z monopolem na prawde, okopuja sie na swoich pozycjach i nie ruszaja ani o krok....i Ja mam byc dumny z tego kraju, narodu? niby z czego? z tego, ze co roku na swieto niepodleglosci idioci rozwalaja stolice i sa pozniej usprawiedliwiani? z tego, ze widze ciagle obrzucanie gownem nawzajem z byle powodu? a moze z tego, ze przez 1000 lat historii jako kraj nic nie osiagnelismy, i jest tylko nasza wina? Mialo byc krotko, ale mnie poniosl dlugo trzymany #buldupy Zaczoncze cytatem z mojego ulubionego artysty, Kazika

Gdy byłem młodszy, byłem bardziej beztroski

Nie lubię już Polski!

Ide spac, kiscie sie.
#aferabiela
#4konserwy
#neuropa
  • 5
@kvvach: przecież napisałeś dokładnie tak samo merytoryczne oskarżenia, tylko z drugiej strony
ale jak cię boli dupa i piszesz coś takiego

przez 1000 lat historii jako kraj nic nie osiagnelismy, i jest tylko nasza wina?

to lepiej idź spać, jutro rano do szkoły

i na przyszłość - nie każdy kto nie pochwala twojej ideologii to idiota, merytoryczne argumenty to nie 'oranie', tylko merytoryczne argumenty, fakty to fakty, jeśli ktoś przedstawia fakty
@cadcadcad: to co takiego niby osiagnelismy?

tylko merytoryczne argumenty, fakty to fakty, jeśli ktoś przedstawia fakty i popiera je WIARYGODNYM źródłem, to >nikt nie robi problemu

tak powinno byc ale nie jest, przykład? tematy o szczepionkach, GMO, i globalne ocieplenie.
tylko po co ja Ci to mowie pierwszy twoj wpis i ten tez jest porwierdzeniem tego co mowie, nara.