Wpis z mikrobloga

#iem #iemkatowice #monitor #csgo #katowice
Czy jakiś dobry mirek będący w katowickim Spodku na tegorocznym Intel-Extreme-Masters nie chciałby spełnić dobrego uczynku i przy okazji zarobić trochę?
Otóż dostałem dziś informacje na maila że @x-kom organizuje promocje na monitor ASUS ROG SWIFT PG278Q
problem jest taki że organizują ją tylko w Katowicach na stanowisku w spodku :( co niestety jest mi nie po drodze bo jadę na kawalerski do przyjaciela. A monitor jakiś potrzebuje kupić bo stary zaliczył 'tango down' :(
Może znajdzie się ktoś dobry i pomoże?
#iem #iemkatowice #monitor #csgo #katowice
matiusmm - #iem #iemkatowice #monitor #csgo #katowice
Czy jakiś dobry mirek będący w...

źródło: comment_5DP7YZV8zmpdngMmntJ7iaxDoY5Q5f8q.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@matiusmm: wstępnie mógłbym Ci powiedzieć, że dałbym radę dla Ciebie po niego podjechać ale jest kilka kwestii:

1. Wziąłbym z tego powodu wolne w pracy. Moja dniówka za weekend to 100zł + 35zł kosztowałoby mnie paliwo w dwie strony. Jesteś w stanie tyle mi ,,zwrócić" w ogóle?
2. Jak chcesz w ogóle to załatwić? Sam ze swojej kieszeni nie wyciągnę raczej takiej kasy więc musiałbym ją wcześniej dostać. Może to
  • Odpowiedz
@Vojak:

W sumie napisałbym do nich maila czy dałoby radę to sprzedać jakoś przed Spodkiem bo nie uśmiecha mi się stanie 3 godziny w kolejce.

xDDDD
Na allegro niech wystawią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Andr3v: @ostr: no teraz czytam w tym newsie i wychodzi, że będzie ciężko tam to ogarnąć. Na moje braknie sprzętu po jakimś czasie i trzeba by było czatować. Więc raczej odpadam.
  • Odpowiedz