Wpis z mikrobloga

@MateoDodupyzaur: Bo wygląda jak reprezentantka czysto rasowej Europy. Biała skóra i blond włosy - ot sekret. To samo tyczy się tej Chloe Moretz czy coś. Powiedz, że lubisz mulatki to Cię tu zniszczą :D.
  • Odpowiedz
przecież ona ma cycki 15 letniego suchoklatesa, tyłek jak deska do krojenia, do tego z ryja wygląda jak krzyżówka grubego 12 latka i świnki peppy


@MateoDodupyzaur: najlepiej jakby każdemu podobała się cycata Pamela Anderson, jeeeeez
  • Odpowiedz
Jesteście podludźmi i bezguściami.


@MateoDodupyzaur: kuwra, to trzeba miec naprawdę smutne życie, ja jebix XD

wolę nie miec gustu niż mieć "dodupy" w nicku i jarać się kartonami z ch*jowym humorem - to dopiero jest patologia czystej wody.

Nie żebym się spinał, że "olaboga Tajlor obrażajo na wekop.pe.el" bo w sumie mam wyjebkę na buldupiących anonów -hejterow i na końcu pałki mam twoje wyzwiska ale jak już piszesz

Nie rozumiem czemu
  • Odpowiedz
@Pan_kurczak: >
-jaraj się laską 10/10 - czytaj "jestes bezgusciem, przecie ona jes sztuczna, bez mejkapu wyglonda pewnie jak guwno"
-podobają ci sie średniaczki - "kuwra, 1000 ładniejszych widziałę wczoraj na ulicy"
-wal po nocach do brzydul - "ja #!$%@?, ale podludz, pewnie taki sam spierdox i brzydal jak one"

XD
  • Odpowiedz
@MateoDodupyzaur: beka z wykopków jak zwykle. HURR DURR TAYLOR SWIFT OBRAŻAJO PRZECA ONA JEST 10/10 ale jakby zobaczyli taką na ulicy albo na #pokazmorde to by była 2/10, za chuda , bez cyckóf itp. Podwójne standardy jak zwykle ale przywykłem już do tego na tym portalu obrażającym wielkich polaków.
  • Odpowiedz