Wpis z mikrobloga

Ta seria coraz bardziej przypomina rollercoaster. Odcinek napakowany akcją - odcinek spokojniejszy; doskonale rysowane sceny - dziwnie rysowane twarze głównych postaci. Niby małe rzeczy, nic wielkiego, ale jednak trochę przeszkadza.
Ciekaw jestem zakończenia i rozwiązania całej kwestii pasożytów, bo trzy odcinki to niezbyt wiele czasu na ostateczne wyjaśnienie wszystkich wątków.

#parasyte #kiseijuu #anime
  • 8
@feelbeats: Ale to nie zmienia faktu, że mi się niesamowicie dzisiejszy odcinek podobał - w szczególności scena ze snem, scena z rozdarciem Shinichiego była genialna, przemówienie 10/10 i tak wiele się dzisiaj zdarzyło ʕʔ
@joookub: niektóre elementy były spoko (m. in. te, które wymieniłeś), niemniej jednak w porównaniu z odcinkiem poprzednim działo się niewiele. O końcówce wiedziałem od zeszłego tygodnia (zapowiedź tytułu dużo daje :P), ale zepsuły mi ją twarze głównych postaci, narysowane w dość niestaranny sposób.
@GeneralX: Migi zdecydowanie stracił na znaczeniu, co miało na celu pokazanie, że Shinichi nie jest jednak do końca nieludzki. Seria na tym nieco straciła, ale ten zabieg
  • 0
@Kummernis: zdaję sobie z tego sprawę. Ciekawi mnie tylko w jaki sposób zamkną serię - czy cliffhangerem i zapowiedzią kolejnej, czy krótkim stwierdzeniem, że ludzkość wygrała z pasożytami.
@Kummernis: Z zakończeniemi takto jest, że nie da się wszystkim dogodzić, ja zazwyczaj staram się przyjąć co autor miał na myśli, ale nie czytałem mangi więc narazie nie spekuluje.

Dzisiejszy odcinek jak zwykle na poziomie, cały czas się dużo dzieje, ale i różnorodność jest zachowana, widać już flagi końcowe.