Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się czuję z tą datą w nicku, nie wiem co mnie skłoniło by 3 lata i 11 miesięcy do tyłu wybrać sobie taki nick.

Ale za 5 minut wybija u mnie 17ka. Za chwile zjawi się spam na Facebooku, będę musiał wyłapać kto napisał od serca a kto po prostu rzucił "najlepszego" bo chciał być fajny.

Rok temu płakałem, że na moje urodziny nie mogą zjawić się koledzy i tak dalej. Jak teraz się czuję? Wręcz wyśmienicie. Mimo, że na moje urodziny nadal nie mogą przyjść kumple i mimo, że nadal #tfwnogf (dziewczyna w tym wieku to taki dodatek) to tryskam radością (bez zbędnych skojarzeń bym prosił) dookoła.

Pozdrawiam wszystkich samotnych, bierzcie przykład ze mnie. Chciałbym was do tego zmusić, ale nie mogę bo to od was zależy. Po co być wiecznie smutnym i płaczącym? Jesteśmy tacy, jak każdy inny, niepowtarzalni. Tak, słyszeliście to tysiąc razy i was to nudzi ale tylko dlatego, że nadal nie wzięliście sobie tego do serca.

Chociaż wiadomo, że wychodząc ze smutku do wesołego życia to jak wyjść z więzienia na wolność po długiej odsiadce. Ale naprawdę warto zainwestować swój czas w poprawę siebie, by później nie żałować, że nie mogliście zrobić tego wcześniej.

Kieruję to do wiecznie smutnych bo #tfwnogf. Zadajcie sobie pytanie po co wam dziewczyna? By pozbyć się tytułu prawiczka, czy może coś więcej? Jedno i drugie wiąże się z jednym - musicie dać z siebie wszystko i jeszcze trochę. Codziennie. Ból przemija, duma pozostaje na zawsze.

Kieruję to również do wiecznie smutnych, pokrzywdzonych przez los. Pamiętaj, że każdy jest kowalem własnego losu, a jeśli masz ciężkie życie, to możesz z niego wyciągnąć mnóstwo wniosków by w przyszłości jednak stać się tym kimś. Choćby dla siebie.

Kurde, miało być za 5 minut, a już mamy 00:03. Cóż, najlepszego, @Locked1986...

#urodziny #feels
  • 12
  • Odpowiedz
Zadajcie sobie pytanie po co wam dziewczyna? By pozbyć się tytułu prawiczka, czy może coś więcej? Jedno i drugie wiąże się z jednym - musicie dać z siebie wszystko i jeszcze trochę. Codziennie. Ból przemija, duma pozostaje na zawsze.

@Locked1986: WTF??

Poza tym, data w twoim nicku to rok mojego urodzenia i dziwnie się czuję czytając jakieś przaśne rady od szesnastolatka. Tak czy owak, wszystkiego najlepszego i powodzenia w życiu życzę.
  • Odpowiedz
@Locked1986: Zdrówka ode mnie, ja lvl wbijam jutro.

Ale zapisz sobie ten post i kiedyś go odczytaj. Jak tam gimbo-lico-studbaze skończysz i się zacznie życie na swoim ;).

Zdrówka jeszcze raz.
  • Odpowiedz
Po co być wiecznie smutnym i płaczącym?


@Locked1986: ŚWIETNA RADA! Teraz każdy kto jest smutny przestanie być smutny bo to się nie opłaca. Ludzi biednych i chorych też można zapytać "Po co być biednym i chorym?"
  • Odpowiedz
@manimalia: Wiele takich opinii słyszałem. Że 16 lat, że gówno wie, to, tamto. Wiem że to pomaga innym ale też wiem, że to nie pomoże wszystkim. Wyciągnąłem dużo osób z opresji i prawie wszyscy myślą, że mam trochę więcej niż 16 lat... oprócz tych, z którymi rozmawiałem w cztery oczy. Wracając, każdy działa na swój sposób - wszędzie to widać.

@kj5: Dzięki :)
  • Odpowiedz
@abcde: Oj, długo by pisać. Zgodzę się z tobą, że jest to choroba, chorzy też przecież często są smutni z powodu choroby :) Tutaj trzeba by było rozpisać się i to porządnie na ten temat.
  • Odpowiedz