Wpis z mikrobloga

8 147 - 1 = 8 146

Tytuł: Marsjanin
Autor: Andy Weir
Gatunek: science fiction
★★★★★★★

Piąta pozycja przeczytana w tym roku przeze mnie, polecana przez wykopków ogromnie i wszędzie, dlatego sięgnąłem. Zauważyłem, że jak ludzie coś tak mocno polecają, to gdy przeczytam dostaję albo perełkę albo gówno w ładnym papierku, do tej pory ta skrajność się sprawdzała, a tym razem jestem tak po środku, choć bliżej perełki. Bo, duża liczba osób tutaj na wykopie jak i na innych stronkach pisała, że to najlepsza książka w ich życiu, arcydzieło, bla bla bla. Moim skromnym zdaniem jest to bardzo przyjemna książeczka, szczególnie z uwagi na mistrzowskie poczucie humoru jakie podarował nam w niej autor. Oprócz tego było wiele momentów przy których się nudziłem, a kilka sytuacji przewidywalnych, przynamniej dla mnie. Jednak nie skreślajcie mnie od razu - ja również Marsjanina polecam! Co prawda nie jako obowiązkową lekturę, ale warto po nią sięgnąć, bo nie będzie to stracony czas.Czyli co - rozrywka na dobrym poziomie, jednak nie taka którą zapamiętam na lata. 6,5/10, zaokrąglone w skrypcie do 7. ;)

#bookmeter
Pobierz
źródło: comment_C1SQkcoMuIqPjcsG39SkJQOJIw9AMRHc.jpg
  • 1