Wpis z mikrobloga

@MrGreeneye: grosze? Nie znasz nowych stawek kolego. No chyba że Pszemek wam tak słabo płaci. Ja mam przelewu od Rosenfelda.

Mógłbym teraz wrzucić z 15 komentarzy dających raka. Ale jestem w pracy i musialbym zacząć cos robić. W końcu pracuje za wasze podarki :)
@daardevil:
Swego czasu próbowałem pisać coś na forach Korwina, ale generalnie poziom był dramatyczny. Pamiętam jak JKM wychwalał wolność słowa w Rosji, podawał przykład jakiegoś opozycyjnego dziennikarza. Jak grzecznie w komentarzu dodałem że ten sam chłop miał połamane wszystkie palce i odwiedziło go kilku smutnych panów z metalowymi rurkami, to dowiedziałem się że jestem lewak, komuch i idiota który nic nie rozumie :)
@Pepperek: Zawsze się znajdą jacyś fanatycy. Przyznam zawsze ciekawe zjawisko można na forum/grupie Sympatyków KORWiN zaobserwować po pojawieniu się nowego sondażu. Wszystkie kłamią. Co ciekawe, jak był okres "przed KORWiNem" gdy pojawiały się sondaże dające dwucyfrowy wynik KNP to jakoś wtedy były zachwyty i nie tylko - wtedy jakoś badania pracowni X były "prawdziwe", a potem już "be" ;-)
@daardevil: PiSowcy o gospodarce. No #!$%@? na pewno. Przecież to chadecja jest, co oni poza socjalem mają do powiedzenia? Tacy sami socjaliści jak PO. Prawacy psia jego mać, najwięksi, od #!$%@? o genderach jakichś. Do tego jeszcze dodaj poziom przeciętnego wyborcy i rak darmowy.