Wpis z mikrobloga

Witam, poszukuje zestawu głośników 5.1 ewentualnie 2.1 . Głośniki mają służyć do filmów + muzyka. Najlepiej by miały potężny bass. Będą podłączone do laptopa + projektor. Cena ok. 1500zl pref allegro. Pozdrawiam

#audio #audioboners #glosniki
  • 18
@Meszu: @wieniu: @Amfidiusz: U mnie projektor 720p od 8 lat, od 3 z zestawem Z-5500 po optyku. POLECAM, ale uwaga - te głośniki stały się ulubionym przedmiotem do wałowania ludzi na kasę. Zostałem oszukany dwa razy - raz na Allegro i drugi raz na Tablicy! W obu przypadkach sprawa zgłoszona na policję i już mam prawomocne wyroki skazujące typków.
@Smartek: Nie zazdroszczę. Mam nadzieję, że odzyskałeś przynajmniej część kwoty z POK. Ja po swoje pojechałem osobiście na wieś, trafiłem na faceta, który naprawdę o nie dbał :)
@wieniu @Amfidiusz: Po prostu ten model jest cholernie popularny, najlepszy Logitecha, nie drogi i dostępny tylko w wersjach używanych. Z POK odzyskałem połowę pieniędzy, bo przysłał mi jakieś Tracery 2.1 warte 100 zł, a jak coś przysyłają, to tylko połowa przysługuje. Z Tablicy wiadomo - nic.
Więc uważajcie i te głośniki tylko od osób z wieloma pozytywami kupować! Ewentualnie dopłacić parę stów, ale wziąć pewne.
@Meszu wygląda na to, że z gotowych zestawów komputerowych niestety nie. Żeby złożyć coś samemu potrzebujesz zewnętrznego wzmacniacza (amplitunera), który będzie kosztował połowę kwoty, a gdzie tu jeszcze kolumienki + sub...
@Amfidiusz: Przyjrzę się dzisiaj w domu i dam znać :). Do panelu nie podchodzę, bo odpalam z pilota. Piloty mam dwa, w dwóch miejscach pokoju, żeby zawsze był pod ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amfidiusz: Oj nie, tak na pewno to u mnie nie wygląda - ale tak jak mówię, praktycznie go nie używam, więc pewnie dlatego. Nie ma co drążyć, głośniki są tanie, a za tę cenę grają naprawdę przyzwoicie. Myślę, że do 2k niczego innego się nie kupi, dopiero koło 2,5-3k można złożyć samemu lepszy zestaw.