Wpis z mikrobloga

Kocham moją nową współlokatorkę! Jest ładna, inteligentna i nie gotuje jakichś śmierdzących wegemakaronów jak poprzednia. Dogaduje się ze mną, mój chomik ją lubi. Zna się na piwach i dobrych restauracjach.
Co najważniejsze - mówi do mnie. Poprzednia nie odezwała się przez pół roku a obecna zawsze jakoś zagada.
Mam ochotę ją przytulić.
#oswiadczeniezdupy #kawatime
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gooby: generalizowanie, jestem przed 35. rokiem życia a z autem nigdy u mechanika nie byłem wszystko sam robię (od uszczelki pod głowicą, po renowacje alufelg), gniazdko wymienie, kran naprawię, gładź i kafelki położe, jedynie z tą lodówką mógłby być problem, ale z użyciem wózka transportowego bez problemu. To zależy od wychowania, otoczenia i charakteru a nie daty urodzenia.
@Jofridd: to co będą foty z "przytulania", bo nie wiem
  • Odpowiedz
@Jofridd: ja kiedys zamieszkałem z najlepszym kumplem, który odzywał się do mnie tylko jak piliśmy wódke/piwo a tak to siedział cicho za ściana. A na obiad obowiązkowo dania ze smażoną cebulą... już ze mną nie mieszka.
  • Odpowiedz
To zależy od wychowania, otoczenia i charakteru a nie daty urodzenia.


@ufik78: jak najbardziej ja niestety nie umiał bym nic przy samochodzie z marszu zrobić bo go nie mam ale jak się coś ma to chociaż się coś próbuję zrobić albo się szuka informacji jak to zrobić a nie rozkłada ręce...
  • Odpowiedz