Wpis z mikrobloga

@homoturpis: Kampania terranami jest fajna. Kampania zergami wygląda tak:
wybierasz wszystkie larwy, potem RHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRHRRHHRHRHRRHRHR 1A klik. Koniec gry, wygrałeś. W kampanii terrranem trzeba więcej pokombinować.
Ja gram tossem, bo podobają mi się carriery i ścieżka dźwiękowa (jeszcze z czasów pierwszego starcrafta).
  • Odpowiedz
@homoturpis: Nie ma czegoś takiego, jak rasa najlepsza na początek. Rasy są zbalansowane i musisz sobie dobrać taką, która odpowiada Twojemu stylowi gry. Najlepiej jest pograć trochę każdą z ras, dzięki czemu wiesz mniej więcej jakie każda ma jednostki i plusy/minusy.
  • Odpowiedz
@eaxene: wiem, że minęły. W sc2 mało grałem na ladderze. 1vs1 jest dla mnie frustrujące, a w 2vs2 pasują różne rozwiązania. Np. mass marines i fast collosus. Colosy wypalają ziemię, marines chroni je przed atakami z powietrza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eaxene: Ja niestety siedziałem w brązie, jeszcze w czasach WOL. W 2vs2 byłem w złocie. W Hots grałem tylko vs AI, a teraz to tylko Heroes of the Storm. Do Laddera SC2 musiałbym się dobrze przygotować, a to zajmuje dużo czasu itd. Jakoś ladder = rywalizacja, a nie granie dla rozrywki :(
  • Odpowiedz
@homoturpis: Każda rasa jest fajna. Poraj nimi po trochu i zdecyduj. Styl gry i rodzaj umiejętności jest trochę różny. Najciekawiej chyba grać wszystkimi losowo. Najszybciej nauczysz się podstaw gry i potem będzie ci łatwiej.
  • Odpowiedz