Wpis z mikrobloga

#anime

#magi jest świetne, bardzo ładny shounen, fajna przygoda i ŚWIEEETNE openingi i endingi. Inne studia powinny się uczyć jak się dobiera takie rzeczy, są świetnie wykonane i udźwiękowione. O samym anime nie będę się bardzo rozpisywał, jestem po 16 odcinkach. Bardzo ładna kreska, nieźli bohaterowie, akcja trochę się wlecze, a trochę zazębia. Momentami nieco przegadane odcinki, ale nie aż tak jak w nowych odcinkach Log Horizon (które w sumie jest przegadywane w taki sposób, że mi się podoba xD). Oglądam dalej.

Chyba zrobię sobie osobny gównotag do wynurzeń o tym co oglądam, będę się czuł jakbym robił coś ciekawego prócz dzielenia się zdaniem o chińskich bajkach, którego nikt na fejsie nie chce słuchać xD
Finsky - #anime

#magi jest świetne, bardzo ładny shounen, fajna przygoda i ŚWIEEET...
  • 9
@Finsky: Oglądałem ostatnio- 2 seria jest zdecydowanie lepsza od 1, bo ma mniej kretyńskiego humoru. Poza tym dwóch głównych bohaterów to najgorsze, najmniej ciekawe postacie z występujących. Ale na 3 sezon czekam, choć trochę do niego minie
@Atraktor: Alibaba bardzo dobrze sie zapowiadal, ale okazal sie emocjonalna wydmuszka niestety. Szkoda, bo zostal bardzo ladnie wykreowany. Aladyn jak to on, średni, ale plus ze jako protagon nie zabiera calego czasu.
Najciekawszy do tej pory jest Sindbad, świetna postać. Judal typowy oponent, zlo i występek. Tyle, ze fajnie wygląda.