Wpis z mikrobloga

@egoistyczny_logistyk: jak długo tam jeżdzę to ani razu wypadku tam nie widziałem .Raz tylko widziałem samochód na na prawym pasie co mu koło wypadło. PRawie bym w niego wrąbał bo trójkąta nie postawił. Dobrze że lewy był wolny.
Nie iwem czy ta decyzja jest sensowna. Niektórzy tam +100 śmigają.
@egoistyczny_logistyk: @Kajmel: to chyba jedyne miejsce w Katowicach w którym potrafię częściowo zrozumieć sens takiego ograniczenia, widziałem tam nie jeden wypadek, większość niestety śmiertelne, krzywa droga i koleiny robią swoje...
najgroźniejszy zgodzę się w 100% jest zjazd do zawracania który znajduję się zaraz za wzniesieniem, powinni go dawno zlikwidować i przesunąć paręset metrów dalej, pytanie czy tylko aby na pewno ograniczenie wystarczy (szczerze wątpie), tak naprawdę 3/4 kierowców i tak
@infidel92: jedyne słuszne ograniczenie w Katowicach to 50 na "zakręcie mistrzów" (zjazd z 86 na a4 w kierunku Wrocławia).

Zgadzam się natomiast co do zatoczek, powinni całkowicie je przebudować, np. na amerykański model tj. wspólny dodatkowy pas do skrętu w lewo dla obu kierunków. Z drugiej strony nie wiem czy u nas się coś takiego w ogóle praktykuje.