Wpis z mikrobloga

Skoro to jest blog to napiszę coś od siebie, chociaż bardziej będzie to #kupamieci , ale może ktoś się zainteresuje.
Jestem na 6 semestrze kupowania inżyniera na studiach zaocznych i zadziwia mnie program tych studiów. Ja rozumiem, że na pierwszym roku wrzuca się ludziom zapychacze, żeby nie trzeba było inwestować w bardziej wartościowe przedmioty, ale dlaczego np. coś takiego co się zowie dumnie "Programowanie Aplikacji Internetowych" jest dopiero na 6 semestrze? To samo w przypadku Metajęzyków. To jest jakiś żart. Moim zdaniem przedmioty tego typu powinny być wcześniej, co pozwoliłoby niektórych ludzi oswoić z wieloma zagadnieniami, z którymi będzie się miało styczność później. To w sumie tyle z marudzenia.

Druga rzecz. Jakby ktoś był tak miły i podzielił się ze mną literaturą na temat programowania apek na androida to byłoby cudownie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie jeżeli byłoby to związane z programowaniem sieciowym, bo mam rok na zrobienie pracy inżynierskiej, a chciałbym ją zrobić dobrze, tym bardziej, że temat mnie kręci. ()

A jeszcze jedno mi się przypomniało. Dałoby się może z 4 routerów zrobić urządzenie do triangulacji innych urządzeń sieciowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczeniezdupy #pytanie
  • Odpowiedz