Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

Lecimy z marcem ( ͜͡ʖ ͡€) Pierwszy wyścig o 15:20.

Pierwszy kupon:
1) 2.20 Navan (wyścig 1) – wygra Crystal Pearl
2) 2.30 Huntingdon (wyścig 2) – wygra Bartenbar
3) 3.00 Huntingdon (wyścig 3) – wygra North Germany
4) 4.20 Navan (wyścig 5) – wygra Letter of Credit
5) 4.10 Sedgefield (wyścig 5) – wygra Astigos
Super Yankee 26 x 1 zł

Drugi kupon:
Forecast kombinacyjny na wyścig 2.30 Huntingdon (wyścig 2):
Bartenbar i Murtys Delight zajmą dwa pierwsze miejsca w dowolnej kolejności.
2 x 2 zł
Na bet365 trzeba otworzyć jeden wyścig, żeby móc obstawić forecast. Screen w załączeniu.

Zapraszam do obserwowania tagu #mudkipztypujekonie
Polecam serwis http://wykomail.pl/ – powiadomienia z tagu przychodzą na maila w ciągu 1 minuty.
Pobierz mudkipz - #bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

Lecimy z marcem ( ͡€ ͜ʖ ͡...
źródło: comment_BRsLGbT6VZwJxxDuHWhGvxwI4UUIidNT.jpg
  • 41
@mudkipz: zwróciłem uwagę, że ogólnie na wyścigach są dość wysokie kursy. Nie czaje za bardzo tego zakładu Super Yankee. Muszę poczytać bo stawiam w ciemno :P
@swhite: Super Yankee (Canadian):
Zakład Super Yankee (lub Kanadyjski) składa się z 26 różnych zakładów złożonych z 5 różnych zakładów składowych na 5 różnych zdarzeń: W skład zakładu Super Yankee wchodzi 10 akumulatorów dwuelementowych, 10 zakładów trójelementowych, 5 zakładów czteroelementowych i 1 akumulator pięcioelementowy. Dwa trafione pojedyncze zakłady przynoszą Ci pierwszy zwrot z zakładu.
źródło: http://pl.sportingbet.com/t/info/faqs/betTypes.aspx

Fajny rodzaju zakładu, bo już przy dwóch trafieniach dostaje się jakiś zwrot (w zależności od
@mudkipz: Postawiłem to co Ty, ale szczerze mówiąc jestem zielony jeżeli chodzi o konie.. muszę chyba doczytać, albo obejrzeć jakiś wyścig ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obstawiasz z doświadczenia/znasz się na tym/analizujesz/stawiasz po kursach czy po prostu szukasz typów na zagranicznych forach?
@oTakiTamOtam: latam po internecie, zbieram typy z różnych miejsc, czytam informacje o koniach na bet365. Trochę własnej wiedzy też już mam, więc np. koryguję to, co według mnie ma małe szanse i dobieram odpowiednio w kupony, żeby wygrać jak najwięcej :) Na razie dobrze się to sprawdza.
@mudkipz: Rzeczywiście 1 kupon do przodu + jeden wyścig.. szkoda tego Cristala, bo przez większość wyścigu prowadził. Rozumiem, że gramy do końca (aż wszystkie wyścigi się zakończą) czy zamykamy wcześniej?