Wpis z mikrobloga

Mirasy z #civilization5 potrzebuję Waszej porady. Mam aktualnie 250+ tur za sobą, ale wszyscy mnie potępiają za to jak to określają "niehonorowość". Mianowicie jakoś tak przy 120 jedna z frakcji chciała, abym pomógł im w wojnie. Jako, że i jego wróg mi też sprawiał problemy to powiedziałem, że spoko, ale za 10 tur. No i tak w 9 jak się przegrupowałem pod granicami dostałem pytanie co moje jednostki tam robią, odpowiedziałem że nic spoko, nie masz się czym martwić no i jak wiadomo zaraz wojna. Wygrałem wojnę, podbiłem stolicę ale teraz wszędzie mam informację, że "obiecaliście innym cywilizacjom odsunąć wojska od ich granic, ale złamaliście dane słowo!" i teraz z nikim nie mogę podpisać żadnego paktu, wszyscy narzucają mi olbrzymie dopłaty do jakiejkolwiek oferty handlowej. Da się to jakoś odkręcić?
  • 12
@KingRStone: Polecam mod "Less Warmongering Hate", który naprawia tę dysproporcję w potępianiu. Ja generalnie gram tylko z modami, które nie zmieniają oryginalnych zasad gry, ale dla tego moda robię wyjątek.
@KingRStone: jak dla mnie to jest spoko. Nie mozesz bezmyslnie klikac i wsztstko akceptowac. Musisz wybierac z kim sie przyjaznic, bo jak bedziesz na tak dla wszystkich to w koncu kogos do siebie zrazisz. To ze oklamales nacje i zdradziecko zaatakowales swiadczy ze jestes dwukicowcem jak np. Sulejman.
"obiecaliście innym cywilizacjom odsunąć wojska od ich granic, ale złamaliście dane słowo!"


@KingRStone:
Mów że takie wojska można kupić w każdym sklepie z wojskiem