Wpis z mikrobloga

Możecie mi powiedzieć dlaczego Valve jest tak uwielbiany, a EA znienawidzone? EA chce zarabiać na wszystkim, mikropłatności na każdym kroku itd. A co robi Valve z #csgo? Płacenie za skiny, a jak chcesz skiny to musisz kupić klucze do otwarcia skrzynki, a do tego nawet nie wiesz co jest w środku.

#pytanie #gry
  • 36
  • Odpowiedz
@beeper: Ea od kilku lat nie potrafi zrobić dobrej gry, każą płacić za najmniejszy duperel który jest gówno wart. Skiny w cs go nic nie dają oprócz wyglądu. valve dba o swoje gry i potrafi zadowolić swojego klienta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@psposki: @Hulk: Wydaj pieniądze, żeby zarobić mniejsze pieniądze, które możesz wydać w sklepie valve. WOW! Zarobek roku. Ah, zapomniałem o % dla valve i dla twórców gry - czyli w tym przypadku valve. Innymi słowy na większości transakcji nie zarobisz, zarobi za to valve, zawsze.

Ale odpowiadając na twoje pytanie - wiem. Dodają ograniczone czasowo mapy, skrzynki i klucze - które możesz kupić w sklepie valve. Ahh, jeszcze misje. Konia temu, kto zdobył tam coś, co mu operację zwróciło. Valve doskonale wie, że w grę grają głównie gówniarze. I zaprasza ich do czegoś, czego nie można nazwać inaczej niż hazardem. Za to gigantyczny członek im w odbyt.

Ahh, no i jeszcze super podział na strefy, gdzie ceny u nas są takie same jak w Unii. Region lock, żeby twórcy "nie tracili" pieniędzy... Nie wiem jak w 2015 wciąż można się zachwycać valve - zmienili się w maszynkę do wyciskania pieniędzy. Nie lubię Ubishitu czy EA, ale oni przynajmniej nie kryją się z tym, że robią gry, żeby wyciągać jak najwięcej hajsu. Valve wciąż robi to pod postacią
  • Odpowiedz
@psposki: Argument "ja w kasynie wygrałem 1000zł więc to nie jest hazard" albo "wygrałem 30pln w lotto więc to jest uczciwe" to nie argument.

Wciąż - nie "zarobiłeś". Masz punkciki ze znaczkiem euro na steam. Jako zarobek możesz uznać coś, czym możesz do woli dysponować. A tym nie możesz - chyba, że uda ci się go sprzedać skiny/skrzynki za gotówkę (jak kupisz skrzynki w markecie i sprzedasz je poza to
  • Odpowiedz