Wpis z mikrobloga

@longfinger1: Smak to sprawa bardzo indywidualna. Z tego powodu, że KFD nie jest słodzone to nie nastawiaj się zaraz na jakieś ekstra smakowe doznania. Ogólnie preferuje wszystkie smaki nie związane z owocami, prócz truskawki, czyli czekolada, toffi, orzech. KFD ma też białko z dodatkową porcją kakao. Przeważnie kupuje czekoladowe i sam dodaje jeszcze łyżkę Deco Morreno. Teraz pije o smaku lodów waniliowych i też jest bardzo OK :)
@wodzu85: @longfinger1: Tak jak kolega pisał. Kokos wymiata o ile ktoś lubi takie smaki. Lody waniliowe także miałem i wyśmienite. Jeśli lubisz smak marcepanu to polecam waniliowo - orzechowe. Wcześniej kupowałem poprzednią wersję białek KFD i jeśli chodzi o smak, rozpuszczalność i pianę to poprawili się bardzo! Kupowałem też tanie białka od UNS i już na stałe przerzuciłem się na KFD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leniwiec1: Miałem niedawno KFD - to zwykłe, nie premium, o smaku krówki i było zajebiste w smaku, dobrze się rozpuszczało, mało piany. Teraz kupiłem SFD i widać różnicę. Przede wszystkim gorzej się rozpuszcza i pojawia się więcej piany. Także, z tych dwóch polecam KFD.
@Lumeen: od ponad roku kupuje białko KFD i jest bardzo dobre i smakowo i cenowo i jakościowo. Teraz maja dużo produktów i podejrzewał ze tak samo warto kupić jak ktoś potrzebuje, ja używam jeszcze przedtreningowki.