Wpis z mikrobloga

@Slonx: Disuję tylko ludzi, którzy nie kąpią się wieczorem. Ranny można pominąć. Czaisz. A siedlisko smrodu i bakterii to zabieg metaforyczny, mający ukazać moje obrzydzenie do takich ludzi. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Bammbi: Lol, ja w lecie biorę prysznic raz dziennie, w zimie raz na 3 dni. W dni bez prysznica obowiązkowy zestaw - stopy, pachy, twarz i t---k - raz dziennie, wieczorem. Co drugi dzień, tym razem rano, włosy + twarz i siemanko. Oczywiście jeszcze zęby, żeby nie było, że w ogóle ;) Jakoś nikt mi nie powiedział nigdy, że śmierdzę. A faceta też mam i mieszkam z nim, więc raczej
  • Odpowiedz
@Bammbi: po cholerę w--------c się ludziom w to kiedy biorą prysznic. Ciekawe czy jakbys od 8 do 16 była na zajęciach a potem od 17 do 2 w pracy to by Ci się chciało cokolwiek zrobić oprocz walniecia się spać.
  • Odpowiedz
@Defender: wieczorem myje twarz i zęby a rano biorę prysznic przynajmniej w te dni, które pracuje. Zazwyczaj myje włosy i biorę prysznic wieczorem. Pościel piore i zmieniam często i nie czuje się ani brudasem abi smierdziuchem. Nie rozumiem w----------a się ludziom w rozkład dnia i ustawianie pór brania prysznica
  • Odpowiedz