Wpis z mikrobloga

@Bammbi: Jak można rano wstać i się ubrać bez mycia całego ciała i wyjść tak do ludzi? Jeszcze może powiesz, że majtek nie zmieniasz? A pościel też można uprać - mam nadzieję, że o tym wiesz...
  • Odpowiedz
K---a mać, nie jestem śmierdzielem, co może potwierdzić moja narzeczona pedantka, ale bez jaj, prysznic rano i wieczorem? A w południe też?


@Slonx: z reguły takie studenciaki rewidują ten pogląd gdy pójdą do roboty i muszą sami zaczać opłacać rachunki za wodę xD
  • Odpowiedz
@durielek: Ja sie myje rano i wieczorem i na dodatek utrzymuje sie sam - co teraz?

To wlasnie chyba gownazeria sie nie myje bo "mama nie pozwala bo duze rachunki so"
  • Odpowiedz
  • 10
@loczyn:

To wlasnie chyba gownazeria sie nie myje bo "mama nie pozwala bo duze rachunki so"

Jakoś nie wyobrażam sobie matki krzyczącej do dziecka "nie myj się!"
  • Odpowiedz
@introligat0r: koszt każdego 10 minutowego prysznica to jakieś ~2.80 zł Wolę umyć się pod prysznicem wieczorem a rano pod umywalką.

ale domyślam się, że mieszkasz z mamą, skoro masz takie pojęcie o koszcie wody.
  • Odpowiedz
@Bammbi: Ja się myje tylko w niedziele rano przed pójściem do kościoła, żeby sąsiedzi nie czuli.
A tak na tygodniu to czasem potokne pachy i sikacz, ale tylko jak mamele nagrzeje wody do miednicy.
Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz