Wpis z mikrobloga

@chup: ja jestem w UK od maja zeszłego roku. okej, jest tutaj niby lepiej. zarabiam minialna krajową, i kupiłem tyle rzeczy tutaj, że to szok.. ale po postu tęsknie za naszyi granicami. za moją socjalistyczną Warszawą. Ale po co?
  • Odpowiedz
@sysek: a ja właśnie kończę modyfikacje w cv i atakuje wyspy. Nie chcę być smutnym inżynierem i jak mnie syn zapyta co zbudowałem w swojej karierze, to będę mógł pokazać mu tylko z-----e bloki mieszkalne.
  • Odpowiedz
@sysek: no ja też się trochę obkupiłem, trochę się odłożyło, ale muszę trochę odpocząć bo trochę mnie to zjada psychicznie. Zawsze mogę wrócić - także nie ma problemu. A może akurat w PL się coś ułoży bo mam kilka planów. Jak nie wypali to pewnie wrócę do niemiec.
  • Odpowiedz
@sysek: wiesz nawet jeszcze rok Ci nie minął, poczekaj jeszcze trochę, poszukaj lepszej pracy i będzie lepiej, z dziewczyną tam jesteś ?
  • Odpowiedz
@chup: tak jestem z dziewczyną. szukam innej pracy, w IT, ale nie mam szans. Nie mam doświadczenia, jedynie pół roku jako helpdesk, ale co z tego? gadam po angielsku, staram się.. ale ostatnio byłem na rozmowie gdzie polak prowadził ze mną rozowe.. stwierdził, że muszę iść na buisness english, bo mnie nie rozumie co do niego gadam! ok, nie chodziłem na kursy angielskiego, tylko na rosyjski, jeżeli o angielski techniczny
  • Odpowiedz
@sysek: pokażę, bo lubię ten kraj, ale warunki jakie mi stwarza mnie nie satysfakcjonują. Nie chcę p-------ć życia na budowie pracując z ludźmi, którzy nie lubią tego co robią. Z januszami, którzy po robocie od 7 do 4 rano i 3 godzinach snu dzwonią do Ciebie rano z pretensją gdzie Ty k---a jesteś.
  • Odpowiedz
@sysek: wiesz co to jest dobre, że jesteś z dziewczyną. Ja wyjechałem sam - związek się rozpadł, próbowałem tutaj stworzyć jakiś normalny związek, ale dużo lasek ma tutaj za przeproszeniem nasrane w głowie. Wiesz co dużo tam osiągnąłeś, jesteś tam z dziewczyną - dajecie sobie bez problemu radę więc trzeba dalej siedzieć. Ja pewnie jak bym siedział w DE z dziewczyną to pewnie bym nie zjeżdżał.
  • Odpowiedz
@sysek: tymczasem pójdź na Arsenal, zobacz dobrą piłkę, śmignij do parku, na siłownię, przeczytaj dobrą książkę po angielsku, poucz się czegoś i idź do przodu :)
  • Odpowiedz