Wpis z mikrobloga

Jak delikatnie dać swojej dziewczynie znać, że nie ma się ochoty na seks? Ostatnio ciągle zapieprzam w robocie po 10-12h i w weekend chciałbym po prostu nic nie porobić, odpocząć, poleżeć w łóżku, coś poczytać itp. Po prostu nie mam siły i nastroju na seks.
#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 22
  • Odpowiedz
@testowyandrzej: Jestem kobietą, mam faceta, któremu czasami się nie chce i po prostu mi o tym mówi. Takie to trudne do zrozumienia? Ja nie snuję żadnych teorii, po prostu rozumiem! Jesteśmy tylko ludźmi, może nam się nie chcieć. Wielki filozof się odezwał !
  • Odpowiedz
@testowyandrzej: Skoro nam się czasem nie chce, to wam też może, to że jest różowym paskiem to nie znaczy od razu, że jest trzepnięta, nie wymyślaj problemów na siłę, będziesz się martwił jak już z nią NORMALNIE porozmawiasz, a ona nie zrozumie, tymczasem nie masz żadnego problemu
  • Odpowiedz
@PetiBery: Wracasz późno do domu mówiąc jej, że miałeś dużo pracy. Weekend z nią Cię w ogóle nie cieszy. Jesteś jakiś nieobecny. A teraz jeszcze nie masz NASTROJU na seks???

Chyba wiesz jak to wygląda. I dla niektórych kobiet zawsze tak będzie wyglądało.

A na poważnie. Zacznij od tego, czego nie napisałeś, a co dużo wyjaśnia. Jesteś zestresowany albo pod presją. Dlatego w weekend nie potrafisz odpocząć.
  • Odpowiedz