Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję rady. Otóż mam stosunkowo duży zastrzyk gotówki ostatnimi czasy (inb4 lecisz do skarbówki zielonko) chciałbym poszukać w życiu nowych doznań i doświadczeń. To nie muszą być rzeczy wyszukane, super drogie - gotówka oznacza bardziej, że mam czas na robienie wszystkiego, niż że muszę wszystko przechlać pierwszego dnia. Więc chciałbym was zapytać, co polecacie robić, odwiedzić? Póki co w planach mam tylko podróż do Tajlandii w kwietniu, do tego czasu wolałbym jakieś "zabawy" miejscowe (powiedzmy w obrębie naszego kraju) - to może być wszystko, od odwiedzenia jakiegoś konkretnego baru do widoku z balkonu o 17:29 w jakiejś mirko miejscowości bo ładnie tam słońce zachodzi - ważne, żebyście wy to polecili na bazie własnych doświadczeń a nie "no zobacz pałac kultury bo hehe ważny elemęt naszej historyji xdd". Nie chodzi mi o to, żeby coś miało wielką wartość historyczną. Chodzi o to, żeby było zajebiste.

#pytanie #nieprogramowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta
  • 19
  • Odpowiedz
@Assassin1911: Prawko się robi, nie było mi wcześniej potrzebne. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aczkolwiek pomysł całkiem dobry! Rafa koralowa póki co odpada, raczej ich u nas nie ma a wizyta w krajach, które je posiadają bardziej na lato pasuje. Ale nurkowanie zawsze spoko (nurkowałem kiedyś, ale u nas to raczej nudne bo nie ma czego podziwiać).

@zuniek231: http://hiflyer.pl/ Chodzi o to? Pierwszy wynik w
  • Odpowiedz
@EcytkalagOpMasah: Nie musisz mieć prawka żeby wynająć samochód i tor. Wystarczy że umiesz jezdzić. Jeżeli jednak coś innego proponuje zmątować ekipę ok. 6-8 osób i na Go-carty. To dopiero jest super rozrywka. Zarezerwuj cały tor i masz extra impreze. Jeżeli chciał byś coś innego, spokojniejszego proponuje wyjazd do Wenecji albo Luvru. Spokojna rozrywka ale moim zdaniem warto.
  • Odpowiedz
@WapniakZJury: No ze mną jest właśnie ten problem, że każde ziółko mnie zamula a próbowałem chyba wszystkich najpopularniejszych - niby jest wesoło, ale nie aż tak, żeby chciało mi się wstawać z łóżka, co najwyżej leżeć i podśmiechwać pod nosem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Assassin1911: Oo, nie wiedziałem, myślałem, że na tory - zwłaszcza z szybkimi autami - potrzebne jest prawko. Jeśli nie to
  • Odpowiedz
@EcytkalagOpMasah: z ciekawostek u nas do zwiedzenia Wilczy Szaniec, ciekawe w bardzo dobrym stanie. Proponuje odwiedzić Sandomierz i pozostałość zamku królewskiego i same miasto. A dla nocnych klimatów polecam Sopot nocą. Drogo ale wspaniały klimat.
  • Odpowiedz