Wpis z mikrobloga

No co tam

pożycz pieniądze pewnemu różowemu paskowi

czekaj 5 miesięcy na oddanie

w międzyczasie przypominaj jej o "długu"

w końcu dosadnie daj do zrozumienia, że fajnie by było, jakby zwróciła to, co pożyczyła

usłysz, że jesteś chora na tle kasy bo się upominasz o swoje pieniądze


co.jpg mindfuck.gif

[ #coolstory ( ) #logikarozowychpaskow #rozowepaski #dobryzwyczajniepozyczaj #firstworldproblems ]
MaxiimumR - No co tam

 pożycz pieniądze pewnemu różowemu paskowi
 czekaj 5 miesię...

źródło: comment_cKB3ziQoD3Un3dUAt5JwzPxrRTBG0Irc.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: nie chodzi o to ile Ty jesteś biedniejsza tylko dla ilu cebulionów ludzie są w stanie się szmacić, coraz niżej ta granica mi się przesuwa
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: swoją drogą i tak #!$%@? z tej znajomości więc powiedz suce, że ma tydzień na zmotanie siana albo jakiś Seba jej wpadnie na kwadrat i wyniesie telewizor...
  • Odpowiedz
@przeo: @MaxiimumR: Swoją drogą program o kreatywnym odzyskiwaniu długów od sebków i karyn mógłby pobić rekordy popularności w naszym kraju, zwłaszcza w kontekście takich odpowiedzi, np dziewczyna pożycza 25zł, idzie do perfumerii, łapie ją tam kamera a ona "no ale przecież to ona jest uzależniona od pieniądza, nie ja, psik psik".
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: a ja sie pytam po co Ty jej debilne uśmieszki wysylasz? Jak ktoś nie oddaje kasy 5 miesiecy i jeszcze pisze że Tobie zalezy tylko na kasie to grube chamstwo jest i nadaje się na strzała w ryj.
  • Odpowiedz
@Wypoks: Bo MaxiimumR ma styl pisania wszędzie "xD". A tutaj to szczególnie ma miejsce, bo ręce opadają z bezsilności nad ciężkim przypadkiem kretynizmu.

@MaxiimumR: Odkrycie kim naprawdę była przyjaciółka kosztowało cię 25zł. Tanio! Polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: Ja kiedyś lasce pożyczyłam kasę na wyjeździe. Jak się ostatniego dnia upomniałam to jej koleżanki na mnie wsiadły: "Pewnie ostatni raz ją w życiu widzisz i o kasę się upominasz?! Teraz ona cię zapamięta jako osobę chytrą na kasę."
Dodam, że laski miały jakoś po 20 lat. I rzeczywiście ani ich ani pieniędzy nigdy więcej nie zobaczyłam.
  • Odpowiedz