Wpis z mikrobloga

chłopie, do takiego paska to musisz wyglądać jak s-------n, a tak nie jest.


@Magik_Antonio: Ale o pasku nie mówię przecież, tutaj zdaję sobie sprawe, że można by dobrać lepiej ;)
  • Odpowiedz
@Fallriv: Czarna marynarka i czarna koszula to w ogóle dość kiepski pomysł - chyba, że ktoś potrafi to dobrać, a nie wrzuci świecący badziew, rozwali kołnierz jak Byron, d-----e wieśniacki pasek i brzydki sikor. A potem jeszcze broniąc się wstawi kropkę po „wg”.
also
Jesteś chudy jak szczapa, a w------o Ci brzuch ( )
  • Odpowiedz
Jesteś chudy jak szczapa, a w------o Ci brzuch ( )


@neib1: No to już wiemy, że siłowni na oczy nie widziałeś ;) Jak się robi masę to brzuch rośnie, nawet chudzielcom - przykro mi. Będzie masa, będzie rzeźba ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co do kołnierza jak "Byron", no Ja tu nie widzę przesadnie rozpiętej koszuli i tak dalej, więc czepiasz
  • Odpowiedz
No to już wiemy, że siłowni na oczy nie widziałeś ;)


@Fallriv: No za to po Tobie widać, że z----------z hardo xD Ile już? Miesiąc? Chociaż czymś dobrym jak np. 5x5 czy tylko maszyny, bo od przysiadów i martwych się psujo kolana? Jakoś nie widziałem nigdy Twoich wpisów pod tagiem.
I tkwij dalej w błędach i się kłóć zamiast wziąć je pod uwagę. Chociaż jeżeli się starasz to może za
  • Odpowiedz
No za to po Tobie widać, że z----------z hardo xD Ile już? Miesiąc?


@neib1: Pół roku, startowałem z 56kg ultrasuchoklatesa, teraz mam 65 - także powoli do przodu ;) A że nie ma wpisów w tagu? No stary, to żaden argument xD

Nie kłócę się z uwagami, które mają sens (przykładowo - wymiana paska), ale naprawdę dojebywanie się zestawu koszula + marynarka to szczyt szczytów debilizmu i szukania na siłę
  • Odpowiedz
teraz mam 65

No to już wiemy, że siłowni na oczy nie widziałeś ;)


@Fallriv: k---a weź. takiego ziutka jak Ty mógłbym sobie przypiąć do paska przy dipsach xD
  • Odpowiedz
@neib1: No nie wiem, nie wiem - zwykle koksów i bywalców siłowni nie śmieszy nikt mniejszy od nich, ani też nie dziwi brzuch u kogoś co buduje masę, więc cóż ;) Albo jesteś jednym z nielicznych kretynów co zapomniał już jak sam zaczynał, albo pozerek w internecie, a p---a w świecie.
  • Odpowiedz
Wybacz, ale Twoja fota razem z tekstem, że ktoś nie widział nigdy siłowni wygeneruje bekę u najbardziej wyrozumiałych.


@neib1: Spoko, Twój brak czytania tekstu ze zrozumieniem i nie dostrzeganie kontekstu wypowiedzi rozbawi też niejedną grupę ludzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fallriv: Ogólnie to nie jesteś brzydki, ale zdjęcia fatalne. Idź do jakiegoś sprawdzonego fotografa, jeśli już potrzebujesz takiej "studyjnej" fotki. Przy złym oświetleniu to i Kate Moss będzie wyglądała jak pasztet. I rozluźnij się trochę jak pozujesz.
  • Odpowiedz