Wpis z mikrobloga

czuje się jak gej, pisząc takie rzeczy, ale muszę zapytać :D czego użyć, aby uzyskać podobną fryzurę, co Brad Pitt na poniższym zdjęciu? Żel odpada, chce czegoś, co będzie wyglądało w miare naturalnie, bez efektu błyszczących włosów, ale jednocześnie żeby było to w miare trwałe, żeby nie było, że każdy podmuch wiatru niszczy całą fryzurę :D na swoją obronę powiem, że moje włosy układają się fatalnie i kiedy ich jakoś nie układam wyglądam jak debil (a może zawsze tak wyglądam? ciężko mi oceniać samego siebie :P wiem tylko, że gorzej wyglądam z położonymi włosami).


#kiciochpyta #fryzura #fryzurameska #uroda #bradpitt
spajderman - czuje się jak gej, pisząc takie rzeczy, ale muszę zapytać :D czego użyć,...

źródło: comment_EIDTFXnnwapvpNv4ncG8ygQZ4QxyOvEj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Szaft: ok dzięki, sprawdzę ten lakier ;) ja też osobiście nie widzę w tym niczego homo, ale pisząc takie rzeczy na wykopie można spotkać się z różnymi komentarzami na ten temat :) tym bardziej, że niektórzy śmieją się, że ktoś sobie układa fryzurę, a sami mają kuca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kkurtyka: używając gumy i pasty często psuła mi się fryzura przez nawet najmniejszy podmuch wiatru
  • Odpowiedz