Wpis z mikrobloga

Pewna dziewczyna zamówiła u mnie ręcznie malowaną torbę. Ja jakiegoś super skilla w rysowaniu i malowaniu nie mam, jakiś czas tamu złapałam małą zajawkę na malowane torby i czasem ktoś coś zamówi. No i mam teraz problem, utknęłam i nie wiem co dalej - nie umiem skończyć tego wilka, nie wiem co i jak wycieniować, a nie chcę zepsuć, pomóżcie (,)

#rysujzwykopem #rysunek i jeszcze #rysowaniew30dni zawołam
matra - Pewna dziewczyna zamówiła u mnie ręcznie malowaną torbę. Ja jakiegoś super sk...

źródło: comment_ZLiaFQFaLgRPWOtMXLqee1KOA0XsXQsg.jpg

Pobierz
  • 12
@pixelsketcher: mam szkic, ale zrobiłam tylko zarys najważniejszych konturów. Potem robię zdjęcie i jedno mam na monitorze, a drugie pod płótnem. Nie chcę robić rysunku zbyt szczegółowo, bo później nieczytelnie się przebija przez płótno.
@matra: może się nie znam,ale jak dla mnie to już na tym etapie mogłoby zostać :D W zasadzie brakuje tylko sierści na wilczurze, bo rzeczywiście wygląda teraz jak szczur noworodek. Twarzy nie ruszaj, będzie dobry kontrast. Poza tym - miód, cud, malina. Gdybym miał miliony dolanów, to zamówiłbym ich u Ciebie pisiont i sprzedał za fortunę ;)
@sortris: pisiont bym nie namalowała, ale dziękuję (: Twarzy właśnie nie chcę ruszać, tylko ten wilk mi został i tak się zbieram i zebrać nie umiem.. Chyba jutro dokończę (;