Wpis z mikrobloga

Opisuje cala aferę bo #!$%@? mi chyba z 400 wiadomości xD

1. Ktoś mnie #!$%@? na Facebooku i banuja mi konto i grupe
2. Wysyłamy typ na PW na wykopie po weryfikacji
3. Ktoś chwali się typem na który była ściepa i daje gruszce który wrzuca jakiś typ na mirko i wola milion osób z każdego tagu związanego z bukmacherka
4. Ot i cala #afera

Prośby:
Nie piszcie kiedy będzie forum i kto na nim będzie - podam info na tagu

Ci co się skladali: Nie pytajcie czy typ jest legitny i czy warto po aferze bo przed afera każdy znał ryzyko a teraz to już w ogóle #!$%@? wi. Nikt wam nie każe grać. Wręcz przeciwnie ciągle namawiam żeby nie grać moich typow

OSTRZEGAM: Nie grajcie moich typow bo przegracie hajs i będą płacze i ból dupy :) Mówię tu całkiem serio.

KAŻDE INFO BĘDZIE POD TAGIEM WIEC OBSERWUJCIE BO NIE BĘDĘ KAZDEGO WOLAŁ.
Also czytacie też inne moje wiadomości pod tagiem. Wszystko jest opisane.
Pozdrawiam te ponad 300 osób, które dzięki moim typom sporo zarobilo. Ja nikomu nie musze nic udowodniac i nikomu nigdy nie kazałem grać. Ale ludzie sami potwierdza czy moje typy było ok czy nie :)

PS. Dziwne ze ból dupy o 7zl mają osoby które się nie składały xD
Co was to obchodzi na co my wydajemy swój hajs? Nawet jak #!$%@? to za nasze pieniądze i kij wam do tego :) Grupa sama zaproponowała żeby się złożyć, nikogo nie namawialismy i każdy zna ryzyko.
Pozdrawiam i oby weszło :D

#kochampolskebodobrzetypuje
  • 38
@Kravcu: Na pewno nie było tak że nie wiadomo ile osób rzuciło się do obstawiania. Część nie miała możliwości założenia konta u buka, część kasy, części to nie obeszło, część uważa że to fejk.